Wpis z mikrobloga

@bart0sz: Marksmana polecali na tagu i z takim gram. Powodzenia. Nawet szybko Ci poszło xd były jakieś ciekawe trafy? ;) mam 59 bramek w 58 meczach, nie grałem od kilku dni, bo sobie ściągnąłem starego NFS Most Wanted + Różowa, więc nie mogłem ich poprawić.

Łatwo strzela bramki i nadaje się raczej tylko na ST żeby wystarczyła mu stamina, kończy wszystko, ale ciężko się nabija nim statystyki, bo jak przeciwnik
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: nic ciekawego nie wypadlo. A poszlo szybko bo mam dzis wolne od pracy to lenie sie przed konsola. Wrzuce chyba jeszcze varane toty i goretzke za aouara bo mi sie gullita juz nie chce robic
  • Odpowiedz
@bart0sz: Goretzką też będę się bawił w najbliższym czasie. Ale ciężko stwierdzić czy będzie lepszy od Aouara, zależy na jakiej pozycji. Jaka formacja in game? I gdzie będzie grał Cruyff?
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: poki co jest 41212, nazario i cruyff st, havertz spo, aouar cm z ofensywnymi wytycznymi, pogba cm z defem, vieira def. Jakbym zrobil goretzke to bym wrzucil za aouara i zamienil z pogba miejscami
  • Odpowiedz
@bart0sz: Goretzka statystyki ma ładne, ktoś nawet pisał, że go przesuwa na obronę czasami. Jak będzie kosił jako zmiennik to jakoś zastąpi Vieire. Jeszcze mi wypadł ten #!$%@? Salah i nie mam co z nim zrobić xd szkoda przepalać, bo karta poza 3 gwiazdkami słabszej nogi wygląda kozacko, na zmiennika mógłby być. Kilka razy strzelał mi piękne bramki jak grałem przeciwko niemu. Ale z takim pierwszym składem nie potrzebuje zmienników,
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: no ja mam podobnie z havertzem. Chcialbym go zmienic, ale szkoda skoro niewymienny ;p A zmiennikow praktycznie brak. Tylko promesa i firmino mam, no i alonso ostatecznie jako cdm moze cos pograc jak juz vieira bedzie zdychal
  • Odpowiedz
@bart0sz: Magia, co nie? xd Mi się już spodobał po pierwszym meczu. Muszę też się pobawić z podbicia analogiem, bo to jest mega OP. Nawet z główki potrafi strzelić. Raz mi podbił tak wysoko i strzelił nożycami. Ciężko to opisać słowami. Czuć fun jak ma piłkę przy nodze. Teraz to w sumie fun czuje każdym w zespole xd
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: jaram się jak dzieciak. Drugi mecz, dwa strzały, dwie bramki, 23 minuta rq. Miałeś rację, ciężko będzie nim nabić dobre straty przez te rq xD 110 minut na murawie 5 bramek. Jednak gram 4231, cruyff na lspo, środek spo Pogba, lspo havertz i jest kosmos. Goretzke i vieira cdm. Piła się klei nogi w ataku, defensywa porządna, aż się zachciało grać jak nigdy.
  • Odpowiedz
@bart0sz: Ja nim zagrałem pierwsze FC. Pisałem posta, że na 14 pierwszych meczów miałem gdzieś 11 RQ przeciwnika w pierwszej połowie. Już teraz nie pamiętam dokładnie. W 5 meczach w DR przeciwnik od razu się rozlaczył, w jakichś innych na początku strzelał Eusebio/Ronaldinho i RQ. Ciężko nadrobić w innych meczach po 5 bramek.
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: kurde no już chce zrobić endgame skład. Chciałem kupić varane toty ale 1.7mln za obrońcę to chyba teraz bez sensu. Może militao tots za Luiza? Będzie lepszy? Wtedy za da coste będę musiał wrzucić dumfries na 8 zgrania i tu pewnie będzie odczuwalnie slabiej
  • Odpowiedz
@bart0sz: Bez sensu, Militao bardzo dobry i szybki, z VVD się uzupełnia, bo ma H w obronie. Imo Dumfries lepszy od TAA, za długo da Costą nie grałem, ale Dumfries porównywalny. Oboje są w top 2 chyba. Jak pokombinujesz z formacją to jakoś wsadzisz Dumfriesa na 10, bo masz ikonę Holendra.
  • Odpowiedz