Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki

Czy z takim programem wyborczym mam szansę za 5 lat?

Ot kilka postulatów:

1. 30min drzemki w pracy
kiedy jesteś zmęczony masz prawo do 30 minutowej drzemki dziennie, której nie musisz odpracowywać

2. dzieci tylko z licencją
chcesz mieć dziecko? musisz przejść szereg testów zaczynając od behawioralnych kończąc na wydolności finansowej. Za zrobienie dziecka bez licencji surowe kary

3. zmniejszenie podatków, żeby to zrobić trzeba mieć odwagę ( ͡º ͜ʖ͡º)

4. wdżwr w podstawówce zastąpiony "przystosowaniem do życia w społeczeństwie" - omawiane na przykładach radzenie sobie w urzędach, rozwiązywanie problemów, załatwianie spraw, podstawy ekonomii itp.

5. religia out ze szkolnictwa

6. uproszczenie prowadzenia działalności

7. zabranie socjalu typu matka+, 500+, PIT 0 i inne badziewie

8. program seks+
jeżeli od ponad 2 lat nie byłeś w oficjalnym związku zostajesz wrzucony do koszyka potencjalnych kandydatów na partnera. w tym koszyku znajdują się również kobiety. Maszyna losująca dobiera pary, masz prawo do powtórki losowania. Przez miesiąc musicie ze sobą współzyć żeby nie ponieść konsekwencji

9. ustawą zakazać biedy i bezrobocia

10. otyły lekarz daje zły przykład- grzywna

Jakby coś to wszystko obliczyłam i mi wyszło ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pytanie #wybory #pracbaza #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 28
@wodze_owce_na_manowce: głosowałbym xD

a tak serio to skomentuję chłodnym okiem

30min drzemki w pracy

kiedy jesteś zmęczony masz prawo do 30 minutowej drzemki dziennie, której nie musisz odpracowywać

wtedy Januszex robi ciach i daje przerwę śniadaniową 30 minut i płaci defacto za 7h, kiedy jesteś w pracy 8h

dzieci tylko z licencją

chcesz mieć dziecko? musisz przejść szereg testów zaczynając od behawioralnych kończąc na wydolności finansowej. Za zrobienie dziecka bez licencji
> 8. program seks+

jeżeli od ponad 2 lat nie byłeś w oficjalnym związku zostajesz wrzucony do koszyka potencjalnych kandydatów na partnera. w tym koszyku znajdują się również kobiety. Maszyna losująca dobiera pary, masz prawo do powtórki losowania. Przez miesiąc musicie ze sobą współzyć żeby nie ponieść konsekwencji

@wodze_owce_na_manowce: ktoś tu się za dużo black mirror naoglądał

7. zabranie socjalu typu matka+, 500+, PIT 0 i inne badziewie


co do PIT
@OstatniZnak: jak uważasz, ja podałem przykład. Uczyć na Etyce o kwestiach moralnych można się na wiele tematów. Na przykład wieszanie psa na drzewie przez alternatywke kilka dni temu, niszczenie pomników w parkach, pomoc osobie starszej/niepełnosprawnej zamiast włączyć muzę na murku z głośnika bluetooth i nasmiewanie się bo hehe wuzek po shodach nie zjeszcza!!jeden!!1
@wodze_owce_na_manowce:

1. 30min drzemki w pracy

Poparcie rośnie

2. dzieci tylko z licencją...

Poparcie wśród patologicznego elementu spada. Wśród wolnościowców zresztą też.

3. zmniejszenie podatków, żeby to zrobić trzeba mieć odwagę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Poparcie bez zmian - ludzie nie interesują się podatkami.

4. wdżwr w podstawówce zastąpiony "przystosowaniem do życia w społeczeństwie"

Poparcie bez zmian - nikt sobie nie zaprząta głowy ważnymi tematami

5. religia
@wodze_owce_na_manowce: luks program, tylko ze zmianą pkt 4, urzędy w większości polikwidować, że nie musisz się płaszczyć przed panią w wydziale komunikacji o zarejestrowanie nowego auta tylko cyk skan umowy wysyłasz na rejestracjaaut@wydzialcostamcostam i po temacie, tymbardziej że wszystkie nowe auta mają jedną rejestrację na całe życie

i tak z większością tych #!$%@?łków( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)