Wpis z mikrobloga

Jak mówiłem mam okazję testować monitor BenQ Zowie RL2460 który jest stworzony do grania na konsoli i powiem tak miałem monitor IPS który nie była jakiś cienki był niby budżetowy do grania ale po wczorajszych 2-3 h na ZOWIE nie oddam go już xD kolory moim zdaniem są lepsze oczywiście to TN więc siedzę na wprost 50 cm od niego ale kupiłem go tylko do FPS więc mi to nie przeszkadza. Teraz to co najlepsze czas reakcji zauważyłem że niektórzy gracze jak skończyłem magazynek i przekładałem na inna broń bo nie przeładowuję w trakcie walki oni nie zdążali broni zmienić a już leżeli jest szybciej nie czuję tego opóźnienia może Pad który też jest gamingowy robi dodatkową robotę ale mogę polecić ten monitor i po 30min nie chcesz wracać do IPS @Wu70
#ps4 #ps4pro #xboxone #konsole #pcmasterrace #monitory #benq #gaming
  • 18
@zakoo: @KrakenFromKrakenowo: @czmaja: @smk666:
Jak mówiłem mam okazję testować monitor BenQ Zowie RL2460, który jest stworzony do grania na konsoli i powiem tak miałem monitor IPS, który nie była jakiś cienki był niby budżetowy do grania, ale po wczorajszych 2-3 h na ZOWIE nie oddam go już xD kolory moim zdaniem są lepsze oczywiście to TN, więc siedzę na wprost 50 cm od niego, ale kupiłem go tylko
@patoologiaa: Ten monitor to do konsoli? Bo ja podłączyłem ps4 pro do monitora benq xl2546 i wszystko wygląda jakoś tak słabo względem telewizora. Chociaż to może kwestia tego że telewizor ma 50 cali i wszystko jest takie gładkie, a na monitorze postrzępione.