Wpis z mikrobloga

  • 1
@Silwerbalk zastanów się ... Jeśli masz mniej niż 180cm ... Już jesteś #przegryw dodatkowo typowa feministka to takie 50+ kilo ... Wiec myślę że pies najlepszym przyjacielem może być
  • Odpowiedz
@bsl: jeśli to prawda..... TO JA #!$%@?!!!! fajne promowanie przyjaznej zoofili no nie wiem czy pies/kot i rybka odwzajemniają tą miłość pani czy to nie jest po prostu gwałt na zwierzętach
  • Odpowiedz
  • 20
Przecież ten pej to fejk, który prowadzony jest po to, żeby takie właśnie mireczki łapały baita. Kłamstwem ośmieszają feministki.
  • Odpowiedz
Kłamstwem ośmieszają feministki.


@avvar: Tylko, że profil Feminoteka też ośmiesza feministki i myślałem, że to trolling. Później się okazało, że to profil opiniotwórczy wśród feminstek.
  • Odpowiedz
  • 0
@djtartini1 no jest różnica pomiędzy tworzeniem kłamstwa a "hehe weminodega zie oźmierza bo gupie feministki" bo zwyczajnie się z nimi nie zgadzasz i uważasz za idiotki
  • Odpowiedz
no jest różnica pomiędzy tworzeniem kłamstwa a "hehe weminodega zie oźmierza bo gupie feministki" bo zwyczajnie się z nimi nie zgadzasz i uważasz za idiotki


@avvar: Jeśli piszą, że krytykowanie otyłych kobiet to fatfobia i to mowa nienawiści i jest cała seria podobnych artykułów- to naprawdę miałem wątpliwości, czy to nie jest troll konto. Okazało się, że nie.
  • Odpowiedz