Wpis z mikrobloga

Wiem, że już późno ale musze się pochwalić, ponad 6 miesięcy nad tym filmem od samego początku do samego końca.
Wylot na Hawaje- Kauaii, robienie tysięcy zdjęć (oraz z helikoptera) całej wyspy, później obróka tego przez resztę czasu- skanowanie, modelowanie, koncepty, matte paintingi, compositing itd. było warto :)

#kino #fastandfurious #film #ciekawostki #chwalesie #mattepainting
enemydown - Wiem, że już późno ale musze się pochwalić, ponad 6 miesięcy nad tym film...

źródło: comment_yKLv26UW6vIO40zMe7WY9PBaWq0xBswd.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@zawisza: Tak, na screenie to caly moj oddzial :)
@saif3r: @Bogdan191: Niestety nie, bylismy miesiac wczesniej z wiekszoscia ekipy, produkszon dezajnerami, grubymi rybami odpowiedzialnymi za to gdzie i jak film bedzie krecony. Musielismy odtworzyc w postprodukcji wszystko to, co zostalo w terenie zmienione lub zniszczone miesiac pozniej :)
Moj szef (vfx supervisor), z ktorym polecialem wrocil na krecenie zdjec, a ja juz tyralem w Londynie- ktos
  • Odpowiedz
  • 1
@enemydown szanuję, pamiętam jeszcze jak pisałeś o ruchaniu maturzystek w trakcie studniówek. Wspaniale być obserwatorem rozwoju takiej kariery. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
akurat własnie wróciłem z filmu z kina, duzo akcji, calkiem spoko ujecia niektóre zwłaszcza na tym motocyklu i podczas jazdy, ale ogólnie taki typowy blockbuster, niemniej gratuluję i trzymaj się tam dzielnie i działaj dalej Mireczku
  • Odpowiedz