Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jak odczucia po nowym trailerze? Jak dla mnie super sprawa, że wracają do dawania nowych ewolucji starym pokemonom, super weezing (choć dalej nie lubię przerabiania starych poksów na jakiejś alolany itd) no i ten "nowy pikachu" na minus dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i mam nadzieję, że Ci kibice to nie jest zespół r tej generacji, bo jak tak to #!$%@? po całości XD
#pokemonsword #pokemonshield #nintendoswitch
  • 14
@OmarBongo super weezing wygląda świetnie jak dla mnie, generalnie też podoba mi się opcja "dodatkowych" ewolucji starych pokosów może to z sentymentu bo te stare jakoś bardziej mi się podobały. Myślę że ci różowo kibice to zespół R....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roman106: no Ci kibicie kibicuja tej jednej liderce, ale czuję taki smetny plot twist że będzie ona takim Giovannim i będzie przy okazji liderem przeciwników xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imler1th: no wiadomo, że taki mały wycinek nie zachęci, szczególnie po takiej klapie ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiem tak, pewnie kupię, ale w życiu nie kupię w preorderze jak zamierzałem XD
@OmarBongo: Nie. To księżniczka z rodziny królewskiej w przebraniu chcąca zaznać "nornalnego" życia. Prawdziwymi złymi okażą się admini Ligi, Rose, Oleana (która jest gliną tak naprawdę) oraz Leon a ich szefem jest Bede. Cokolwiek planują wymaga wyciągnięcia Eternatusa stąd promowanie Dyna/Gigantamaxa by używając ich energii wybudzić go ze snu. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanManiek: w sensie ja tych filmików nawet nie traktuje jak trailer, tylko bardziej pokazanie kolejnej dawki nowości w filmiku, pokazali nowe poksy i liderów i Elo XD
@OmarBongo: Nie mają już pomysłów. Odchodzą od mega ewolucji na rzecz innych rzeczy. I to jest słabe, bo mogliby takiemu Zigzagoonowi dać mega evo i miałoby to sens. A tak okazuje się, że jakiś poks ma dodatkową ewolucję, bo taaak.
I tak kupię. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Exvander: ale ta nowa mechanika przypomina mega ewolucję, pozatym według mnie zwykle ewolucję > jakieś mega cuda na kiju, jaram się akurat takim ruchem, pomimo tego gamefreak to ciota i #!$%@? XD
@OmarBongo: Ja nie mogę pojąć dlaczego Japonce taki potencjał jaki maja Pokemony rozmieniają na drobne zamiast skupiać sie na przemyślanych nowościach i kompetytywnosci. IMO regionalne warianty plus nowe ewolucje starych pokow jeśli są przemyślane są super (chyba ze dostajemy takie szkarady jak Lickylicky czy Tangrowth), a zamiast tego jakieś XYZ moves, dynamaxy, srynamaxy, bestie z innych wymiarów, za dużo sezonowych #!$%@? zamiast długofalowej taktyki imo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@naavalu: moim zdaniem dlatego że dużo ludzi krytycznie się wypowiada o przestarzałym systemie jrpg w poksach, szczerze mi to nie przeskadza, ale jak widać proboja co mogą, a że game freak nie jest jakieś ambitne czy coś to stać ich tylko na takie "cos" ( ͡° ʖ̯ ͡°)