Wpis z mikrobloga

@Pustulka: serwisy kanonierów spiewają i tańczą. Nikt nie wie jak on dał radę tak długo być w tym klubie.

To teraz czekamy na jakieś potwierdzenie nowego SO (oby nie Rugani).
  • Odpowiedz
@Pustulka szrot powoli się wysprzedaje, Iwobim interesuje się Everton, Elneny z ofertą od Galata ciekawie będzie na ostatnie 24 h okienka, zobaczymy co powie na to wszystko Pan Ornstein
  • Odpowiedz
@Gorrann:
Początek miał całkiem niezły, w końcu z nikąd przyszedł a załapał nawet debiut w reprezentacji. A potem dostał przedłużenie kontraktu wraz z piątką innych brytyjczyków, bo mieli iluzję że wreszcie klub będzie się opierał na lokalsach.
Miał ten klub wiele gorszych transferów niż jego.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: @Pustulka: ja nigdzie nie powiedziałem, że on się nie starał. Uważam, że on oddawał serce w każdej minucie na boisku.
Radośc po golu niesamowita.
Smutek po samobóju jeszcze większy.

Natomiast trzeba być szczerym, że odbiegał umiejętnościami od pozostałych osób w drużynie.

Co do gorszych to oczywiście że się zgodzę i nie mowię tutaj o epizodach jak Kalstormy czy Santosy.
  • Odpowiedz
Natomiast trzeba być szczerym, że odbiegał umiejętnościami od pozostałych osób w drużynie.


@Gorrann: Przed długoterminową kontuzją w West Hamie nie było jeszcze tak źle.
  • Odpowiedz
@Ragnarokk:

Ogólnie chyba Jenko to spoko ziomek, tylko i aż nie miał umiejętności na klub takiego pokroju :)


O to, to!
Jeszcze Mustafi i Elneny. O ile przyszywany niemiec to mój antagonista, o tyle Elneny również powinien trafić do klubu, którego aspiracjami nie jest gra w LM, a raczej top 6.
  • Odpowiedz