Wpis z mikrobloga

  • 85
Wiecie jaki jest najgorszy deweloper mieszkaniowy w #trojmiasto ? Chyba nie ma bardziej podłego niz Robyg. Strasznie się cieszę że nie kupiłem tam mieszkania, a ceny u nich w #gdansk to ponad 8k za metr. Zapisałem się na grupę FB mieszkańców, a tam już po roku: motorycznie zalewana hala garażowa, grzyb, wilgoć i wiele więcej. Jak by ktoś był ciekw mogę kilka zdjęć wrzucić. #nieruchomosci
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saser91: xD nie, najzwyczajniej jest OK, a juz szczególnie w porównaniu do zdjęć które wyzej ktoś wstawił. Nie mamy takich problemów, woda z naszego budynku w trakcie burzy zasila rzekę pod nazwą piekarnicza (xD), a tu nawet najlepsi deweloperzy dawali dupy i przy burzach jakie były ostatnio zalewało wszystkich. nas nie, a jak juz, to delikatnie

nie wiem co w tym co napisałem jest głupie.
  • Odpowiedz
@VeryApe: ja tam kupilem w Budrosie i nie narzekam. Drobne rysy usuwali na nastepny dzien. Na razie nic nie zalewa. Trwa wykanczanie. Kontakt z firma byl b. dobry.
  • Odpowiedz
@staryhaliny: niby normalna ale u innego dewelopera w umowie mam cenę za M2 a nie ryczałt za mieszkanie. Jeśli wyjdzie mnie to płacę mniej. A u robyga nie ma znaczenia.
Dodam, że np w Warszawie podobno sprzedali rowerownie ma komercyjną komórkę lokatorska. I co im zrobisz?
  • Odpowiedz
Dodam, że np w Warszawie podobno sprzedali rowerownie ma komercyjną komórkę lokatorska. I co im zrobisz?


@adadada90: miałeś w umowie że to ma być rowerownia? U nas było. To co było w umowie jest, to co było na gębe nie ma (no poza parkingami, wydzielili rzeczywiscie 10 miejsc dla gosci)
  • Odpowiedz
@Rabusek: wiem o tym właśnie z jednej grupy na fb. W prospekcie, który jest załącznikiem do umowy była rowerownia.
I teraz jak kombinuje deweloper: ktoś dwa lata temu podpisał z nimi umowę na mieszkanie, które otrzyma po roku, za x zł. Po 2 latach okazuje się, że rowerowni nie ma, czyli stan faktyczny jest nezgodny z umową więc klient może zrezygnować. ALE: teraz mieszaknie w podobnej cenie kosztuje x+50.000 zł,
  • Odpowiedz
Jeśli wyjdzie mnie to płacę mniej. A u robyga nie ma znaczenia.

@adadada90: Nie chce mi się teraz sprawdzać, ale to chyba reguluje ustawa o ochronie praw nabywcy. Tak czy srak, ten Robyg to niezły patodeweloper.
  • Odpowiedz
Szczerze to trochę mi się nie chce wierzyć. Znajomi mieszkają w Gdańsku u Robyga, pomagaliśmy w przeprowadzce, bywamy często i wszystko jest OK.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VeryApe: oooo Morenova xD nie powiem, na tym osiedlu #!$%@? niezły młyn, brakowało im ludzi do roboty, budynki oddawane z wielomiesięcznym opoznieniem. Na szczęście nie wszystkie osiedla tego deva tak wyglądają, tam polecieli grubo xD
  • Odpowiedz