Wpis z mikrobloga

@smk666: @pan_mihau: zdania są podzielone :/

Spółdzielnia mi powiedziała, że na takie coś się mogą zgodzić. Znalazłem firmę i ta twierdzi, że tego nie zrobi, bo odejdzie razem ze styropianem. Już sam nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@RRybak: problem jest taki że to się będzie trzymać tylko w momencie gdy ktoś będzie chciał to odkleic odejdzie razem z warstwą elewacji. Ja też tak chciałem zrobić bo ten sam problem co ty. Koniec końców skończyłem na stworzeniu własnej woliery za 1/3 ceny wygląda świetnie I szybkonsie montuje
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: jest to w sumie jakiś pomysł. Na upartego zostaje mi montaż kątowników do balustrady, tylko że też to muszę jakoś bezinwazyjnie zamocować. Drążek mógłby odciążyć górę i napięcie linki między nimi.
  • Odpowiedz
@Shusey: woliera, nowe słówko zakodowane ;D
No nie chcę budować klatki, bo mi balkonu braknie - ale być może coś na jakimś stelażu będzie trzeba poskładać. I jakoś do balustrady zamontować
  • Odpowiedz
podobno to wymaga idealnie gładkiej powierzchni


@RRybak:
Kto ci takich bzdur nagadał? Sam przykleiłem do tynku strukturalnego. Trzyma się jak ta lala.
Jak kupujesz zestaw to jest dołączony dobry klej.

w momencie gdy ktoś będzie chciał to odkleic odejdzie razem z warstwą elewacji.

@Shusey:
Ale tego spółdzielnia nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dostał zakaz wiercenia, ale nie klejenia.

Oczywiście, że odejdzie


@smk666:
Oczywiście że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RRybak: na sylikon klej, oczywiscie taki odpowiedni, na allegro gotowe zestawy sa, siatka klej uchwyty, nie ma opcji zeby samo puscilo jak dobrze przyklejone
  • Odpowiedz
@Shusey: to masz jakoś skręcane w całości, czy na rozporowych zrobione, że piszesz, się szybko składa?

@Felonious_Gru: kurde, akurat nie mam tokarki, i arkusza blachy ;) Poza tym nie mam pojęcia jak to zamocować przy ścianach i na górze. Do balustrady to bym nawet tryktrykami przyczepił, ale nie mam pomysłu jak to naciągnąć. Tylko wspomniane stelaże i rozpórki chyba.
  • Odpowiedz