Wpis z mikrobloga

@masherbrum: Noclegu w Piątce nawet nie brałem pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem tylko jak wygląda gleba w Ornaku. Może ktoś się orientuje?
W Tatalikowej nie powinno być tłoku. W zapasie mam ogromny schron w Chochołowskiej. A w Morskim o 18:00 rozpisują łóżka, które ktoś zarezerwował i nie przyszedł. W razie czego na korytarzach jest dywan :D W Terrym dają kocyk ʕ
@lotos10: Piątkę odpuść. Od południa ludzie już czają na miejsce na podłodze xD Tam tylko w ostateczności jak już do Moka nie dojdę.

@SirGodber: Jeszcze się waham nad 20l lub 40l, ale wtedy spowolni mnie to znacznie. No i wpakuje tam więcej kg.
@booolooo powiem Ci ze dla mnie 20 l był za mały. Wkurzalem się że wszystko się nie mieści. Dobrze ze był w nim system molle to mogłem podczeoic coś na zewnątrz. A może spróbuj z 32-34? Z dobrym systemem nosnym i wentylacja plecow
@booolooo: Wczoraj późnym wieczorem w schronisku na Hali Ornak mieli jeszcze miejsca w pokojach i ludzie chcieli spać na podłodze, to im mówili, że póki mają miejsca w pokojach to nie dadzą im podłogi. Ale miejsce w pokoju minimalnie droższe od podłogi :)
@piotrsbk: Dzieki za info! To akurat normalne, podłoga tylko przy pełnym obłożeniu. Ale co się dziwić jak niepotrzebnie targali ze sobą śpiwory i karimaty ( )

Na środę już mam zaklepane łóżko na Ornaku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo mam pewność, że w tym schronie, pierwszy nocleg będę miał na 100% (przyjeżdżam około 19 do Zakopanego).