Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej mirki! Gdzie w #rzeszow najlepiej szukac pierscionka zareczynowego -polecacie jakies konkretne miejsce? No i w sumie jaki budzet mniej wiecej zakladac? Nie chce kupowac badziewia ale za duzo placic tez nie ma sensu, zastanawiam sie jaki budzet powinienem przyjac.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 27
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie uzależniaj się od drugiej osoby - zobacz ile jest związków, w których kobieta akceptuje faceta, który nie chce z nią ślubu. Wolisz być chadem, który wymaga od kobiety zaufania, czy cuckiem-niewolnikiem na posyłki (alimenty)?
  • Odpowiedz
@Voltaire: tego jubilera już nie ma. To znaczy tego punktu- lokal zamknięty. Sam tam kupiłem (IDEALNY) pierścionek dla mojej. Mają chyba jeszcze jakiś punkt w galerii Rzeszów ale tego nie jestem pewien. W każdym razie- cena zadowalająca a i dostałem nawet rabat( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Voltaire: "zajrzyj do tego pierwszego jubilera od wieży kościoła farnego, po lewej idąc w stronę pomnika Nalepy."
A więc idziemy od wieży kościoła i po lewej idąc w stronę Nalepy mamy Mevlanę i obok tego jubilera. Jest on zamknięty. W niedzielę też był zamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie kupuj w Rzeszowie. Ceny są zawyżone i to pewnie ze 20-30%.

W tych samych pieniądzach które wydalbys w Rzeszowie w Krakowie kupisz lepszej próby, większy kamień itp. Wybór też nieporównywalnie większy. Jest kilka firm zajmujących się tylko takimi pierścionkami - napewno znajdziesz na necie, a możesz obejrzeć i kupić na miejscu.
  • Odpowiedz
@Gumiack: Wybacz, me culpa, po prawej. Po lewej był, mieli ciekawe srebra. Po prawej jest taki dość tani jak na jubilera sklep, wg street wiev było tam centrum obrączek ale to się inaczej nazywa teraz
  • Odpowiedz