Wpis z mikrobloga

kolejne zagraniczne media o NASZYM


@odislaw: EE może jego pra ,pra ,pra dziadek jest ruskiem, a żona ruska jest pochodzenia Włoszką więc nie przypisuj zasług, tylko i wyłącznie Polsce. Dlaczego nie Mówi po Polsku? Amerykańscy artyści w Polsce mówią po swojemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_Squno widze, ze ciebie jasnowidz( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja mysle ze chlopak jwst tak skromny i przy występach podkresla ze jest z Polski z małego miasteczka, ze jestem spokojny o niego
Ja mysle ze chlopak jwst tak skromny i przy występach podkresla ze jest z Polski z małego miasteczka


@odislaw: Poczekaj, aż zobaczy gruuby plik pieniędzy, a granie na gitarze stanie się dla niego monotonne. Jak dostanie kontrakt od jakieś grubej ryby, to dopiero się zabawa zacznie, na razie gra skromnie i dla siebie, poczekaj aż ktoś go weźmie w "swoje skrzydła". Nie życzę mu źle, ale zazwyczaj tak jest.
dlaczego nie mozemy być dumni z młodego rodaka który zaczyna podbijać muzyczny świat?


@odislaw:Nie mówię, że nie, ale Polacy mają taki zwyczaj, który mnie irytuje. Mianowicie, chodzi o to, że ktoś jest w 1% Polakiem, to pokazują tego kogoś w mediach i mówią "oo to nasz rodak, to nasz Polak, on jest najlepszy" Chociaż, że ten ktoś jest w 1% Polakiem a w 99% Azjatą, rozumiesz?

Powiedziałem, ogólnie jak myślę. Jeśli
@odislaw: Technicznie jest dobry, to widać. Ale dla mnie to, co gra, jest niesłuchalne i ma niewiele wspólnego z muzyką jako taką, co stwierdzam po więcej niż jednym odsłuchu. Zwykły hałas i niewiele poza tym. I wcale nie uważam, żeby narodowość miała tu cokolwiek do rzeczy. Taki Estas Tonne kasuje go pod każdym względem i nie tylko on. Ale jest młody, więc ma czas, by rozwinąć się w lepszym kierunku niż
Taki Estas Tonne kasuje go pod każdym względem i nie tylko on.


@Forhekset: Widziałem i Marcina i Estas Tonne na żywo. Obaj mi się podobali - mają zupełnie inny styl gry no i pierwszy gra na gitarze akustycznej a drugi na klasycznej.