Wpis z mikrobloga

Panowie dziś była u mnie policja w sprawie ściągniętego w kwietniu z torrentów albumu "Kękę- To tu". Przyjechało 2 panów i policjantka z nakazem zarekwirowania sprzętu podłączonego do mojej sieci i zabrali mi komputer stacjonarny oraz telefon. Rozmawialiśmy z godzinę czasu na ten temat mówię im, że jestem fanem tego rapera, pokazałem im nawet wszystkie oryginalne płyty od niego co kupiłem ale jak mam być szczery to ściągnąłem sobie też tą płytę żeby mieć na telefonie do pracy jak słucham. Wiem, że #!$%@?łem po całości bo teraz jak sobie pomyślę o konsekwencjach tego to nie powiem ale się bardzo stresuje. Na dysku posiadałem wiele filmów ściągniętych z torrentów ale policja mi mówiła, że biegły będzie się kierował bardziej tym albumem co było napisane na nakazie. Wiecie jakie mogą być tego konsekwencje bo nie wiem kiedy się sprawa wyjaśni a ja już z nerwów nie mogę spać ;(?
  • 85
@onemore: SPRAWA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA. Parę dni temu z sądu przyszedł mi list z informacją wpłaty na konto ZPAV kwoty 28,50zł za szkody. Dziś znowu przyszedł mi list ze ZPAVu i mam wpłacić na ich konto 28,50zl oraz zwrot kosztów zastępstwa procesowego w kwocie 840zl więc tak to wszystko się potoczyło. Mogło być gorzej więc trzeba wpłacić kasę i się pilnować
Dzisiaj mnie ścięło z nóg. Przyszedł mi kolejny list z sądu gdzie muszę zapłacić za koszty sądowe 2760,70zl. Nie rozumiem jak to działa ale za jedną głupia rozprawę gdzie nawet nie dostałem kary za to wykroczenie same koszty sądowe wyniosły mnie 3600zl. Masakra