Wpis z mikrobloga

Siemanko, na przyszły rok chce kupić sobie motocykl. Strasznie chciałbym kupić sobie yamahe mt 07 ograniczona do 35kW bo nie mam 24 lat jeszcze (,), ewentualnie mt 03 (i pewnie będzie 03 bo jest bardziej przystępna cenowo). Jeśli chodzi o ten pierwszy to jest imo idealny z każdej możliwej strony, 03 odrzuca mnie trochę dźwięk singla i 5 biegowa skrzynia. Ma ktoś doczynienia z 07 lub 03? Jakieś porady na co uważać? Oczywiście jeśli o 03 chodzi to mówię o 660, jeszcze przed 2014.
#motocykle #yamaha #kisiochpyta
  • 10
@Ununnil: ja mam mt 07. Bez ograniczenia mocy. Nie brałbym 03 bo to stara konstrukcja i już go nie produkują. Zobacz na zachodzie jak bardzo popularne jest mt 07. Wpiszesz na youtube i masz dziesiątki filmów jak zachwalają. Pełno na olx jest mt 07 z ograniczeniem na A2. Potem sobie zdejmiesz.
@Ununnil: @ethics: nie polecam brać mt07 w ciemno bo np. ja się nastawiałem na zakup, a pojeździłem i uważam, że bardzo kiepski moto, a nawet jeśli dobry - to dla mnie nietrafiony (przede wszystkim kiepska pozycja)
@Ununnil: jeżdżę na mt07 już czwarty sezon i bardzo sobie chwalę. Nawet przy trasach 500+ daję radę ;) (aczkolwiek lepsza byłaby wersja Tracer z owiewkami). Moim zdaniem super 1sze moto.
ogólnie bardzo podoba mi się wygląd plus wygodnie mi się na nim siedziało. Szukam czegoś co będzie raczej ograniczone i miało dwa cylindry (lub więcej), jeden średnio mnie zadowala. Później jak się zdecyduje na A to zdejmę blokadę i będę mógł śmigać. Siedziałem na gs500 ale wyglądałem jakbym dosiadał kucyka xD, mam 190cm