Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę z anonima bo mam bana długiego, znalazłem wpis, który był napisany prawdopodobnie przez ojca @oiio #historieprywaciarza i tak mnie zżera ciekawość, że aż muszę ciebie zapytać, jak potoczyło się historia tych dwóch chłopaków w twojej firmie? Minęło 5 lat.

Treść wpisu:

Potrzebowałem na drugą zmianę dwóch osób, bo ten sezon będzie chyba nadzwyczaj dobry i trzeba było szukać. Przyszli dwaj bracia, łebki po 20 i 21 lat. No nie uwierzycie jakie różne może być rodzeństwo.


Przerobili 3 dni (oczywiście bardziej się ucząc niż pracując) i jeden to cichy chłopak (ten młodszy), który robi swoją robotę, nie za bardzo lubi gadać, ale potrafi słuchać. Czasem gdy mu tłumaczyłem myślałem, że ma mnie w dupie, ale po chwili okazywało się, że od razu wdraża w życie to co mu mówię. Nawet nie przytakuje, ot sobie robi, słucha, działa, normalnie jak się poduczy to ideał.

Drugi natomiast to typ totalnego cwaniaczka. Dowiedział się, że na tym stanowisku na godziny jest, więc łazi jak debil, rozmawia sobie, fajeczka, telefonik, a to do auta pójdzie zajrzeć i myśli że ja nie widzę. Jak tylko się zjawiam - łoo zapierdzielam szefie, jestem super pracownikiem. Oddalam się i on znów wali w #!$%@? niemiłosiernie.

W poniedziałek się okaże, czy będzie jakaś solidarność owych braci, bo temu cwaniaczkowi każę wszem i wobec #!$%@?ć. Tym bardziej, że na wstępie po przerobieniu 8 godzin poprosił o 500zł zaliczki, bo na paliwo musi mieć. Niech więc ma to 500, już więcej tu nie przyjedzie. Niemniej jego brata biorę od ręki. Sumienny chłopak, robi od początku do końca i się stara. Mam nadzieję, że nie pójdzie za bratem i też nie ucieknie, ale ciekawe jak będzie.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 1
  • Odpowiedz