Wpis z mikrobloga

Hej. Czy ktoś z Was posiada kurtkę Chase lub Piston od Shimy? Jak wygląda z rozmiarówką? Przy 186cm wzrostu i 88kg wagi według tabeli wychodzi mi rozmiar L (52). Wiem, że Chase wymusza bardziej sportową postawę na motocyklu i zachowuje się na ciele jak góra od kombinezonu. Jeśli ktoś z Was posiada którąś z wymienionych to czy może napisać jak leży i podać wzrost/kg? Dziękuję bardzo.
#shima #motocykle #chase #piston #pytanie
  • 3
@luxphere mam Shime Chase mam 98kg/190cm i leży idealnie, ona ma super krój w ogóle dla osób bez brzucha i z szerokimi barkami, dlatego jestem zadowolony, ale mogę Ci napisać dopiero we wtorek jaki mam rozmiar, bo w garażu jest.
  • 0
@kipowrot No właśnie zastanawia mnie to jak będzie leżeć. Jestem bez brzucha i właśnie trochę szerszy w barkach. W tabeli wszystkie rozmiary przy L pasują do mnie idealnie oprócz bioder (z tabeli wynika, że powinienem mieć rozmiar mniejszy patrząc tylko na biodra ^^). Przymierzałem właśnie L i bardzo podoba mi się ta kurtka, tylko przez moją budowę ciała L wydaje się odrobinę za krótka patrząc z przodu i stojąc. No, ale nie