Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grimi: a #!$%@? prowokuje mnie bym się na niego rzucił z łapami by mi pysk obić, ale na szczęście dwa razy udało mi się na popychaniu skończyć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mandarlin: To #!$%@? w sumie
U mnie jak o starego chodzi to jedynie słowne wylewanie żali i #!$%@? się różnych rzeczy typu kiedy śpię kiedyś jem co się tak po domu kręcę i ogólne utrudnianie funkcjonowania. Na szczęście pierdziel jak pracuje to cały dzień więc da się żyć
Też chciałbym się wynieść w miarę szybko ale to raczej ze względu na brak lebensraum, #!$%@? rodzeństwo w najgorszej kompilacji co do
  • Odpowiedz
@Mandarlin: A i w reakcjach na moje czyny niewłaściwe bywa nieprzewidywalny

Najbardziej chyba obawia się, #!$%@?ą go pretensje matki (mojej) do niego
Lekko ponad rok temu gdy to po sporze z dosyć wredną nauczycielką prowadzącą wystąpiłem po ok. trzech minutach z próbnego egzaminu gimnazjalnego. Jak wychowawczyni zadzwoniła dodając przy tym jakieś niedotyczące mnie fakty z zajścia to jak się nie #!$%@?ł jak się nie wydzierał i zaczął mnie #!$%@?ć, kopać, okładać rękoma. Na szczęście fizycznie był/jest w #!$%@? formie i praktycznie tylko stałem przyjmując, siadł jakkolwiek może tylko jeden cios co mnie dość długo udo bolało

Albo jakie awantury robił że do szkoły zdarzyło się nawet nie nie pójść a pójść później lub
  • Odpowiedz