Wpis z mikrobloga

@Sindarin: Drugi raz gościa zdublowali. No jak to możliwe? Kiedyś liczyłem swoje czasy z Gniezna gdzie jechałem pierwszy raz. Nawet gdybym startował z zawodowcem i miał on pojechać na rekord toru to zabrakłoby mu z 50 metrów żeby mnie zdublować. Dalej się zastanawiam kto dał Iwańskiemu licencję...
@grzesiu_id: I tak musi, wystarczy spojrzeć ilu zostało zawodników z ubiegłego roku w Ostrowie lub ilu zawodników Polonii Bydgoszcz (strzelam, że awansują) poradziłoby sobie w I lidze. Ze dwóch maksymalnie.
@cinek687: najważniejszą kwestią jest jakiś ogólny porządek w klubie i dobra organizacja, bo dużych różnic nie ma i liczą się detale. Czy Łódź personalnie była dużo słabsza? Brakowało juniora, ale decydującą kwestią było bezmyślne żonglowanie składem i praktycznie brak atutu toru. W przypadku Ostrowa można liczyć Klindta i Mastersa. Garacarkowie dali jakąś pewność i sobie tacy Walasek z Gapą pykają na spokojnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie
@HansLanda88: Ciężko się z Tobą nie zgodzić, generalnie jestem przeciwnikiem chowania młodych w warunkach cieplarnianych bo zwykle jak wylecą na szerokie wody to toną i ślad po nich zanika. W polskim żużlu niestety mamy problem wśród zawodników kończących wiek juniora, łatwiej jest zatrudnić otrzaskanego obco niż dać się otrzaskać w lidze swojemu. Dyscyplina niestety nie stoi tylko ekstraligą i topowymi zawodnikami. Potrzebni są też średniacy, których z roku na rok jest