Wpis z mikrobloga

Moja przygoda z #holandia i ogółem #emigracja miała jeszcze trochę potrwać, jednak ze względu na mnóstwo okoliczności które ostatnio mają miejsce stwierdziłem, że dosyć tego, że jestem tym zmęczony i wracam do Polski z końcem tego miesiąca.

Pozostaje mi tylko wyrejestrować auto, wymeldować się, pozmieniać adresy itd.

Czy ktoś chce bym opisał, jak to wszystko się zaczęło, jak wyglądało życie w różnych częściach Holandii i Belgii, jak wyglądała praca przez różne agencje itp? Zawołam pulsujących we wrześniu ()

A nowy start rozpoczynam w #katowice wiec liczę na ciepłe przyjęcie mnie do waszego grona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 55
  • Odpowiedz
@cofko: Pod koniec sierpnia zjeżdżam, na początku września załatwiam sprawy (rejestracja auta i inne pierdoły), 11 września jadę na tydzień na wakacje zagramaniczne więc zapewne jakoś w okolicach po 20 września ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mati3128: Obecnie? Magazyn/logistyka. Wrocław na razie odpada, przynajmniej dopóki nie zrobię kilku potrzebnych mi szkoleń. No i dopóki większość Ukrów nie wyjedzie z tego miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrPickles: To ja Ci mówię — tutaj też jest pełno wschodu.
No i w ogóle jestem pełen zdziwienia dla takiej a nie innej decyzji, po pierwsze, to powrót do Polski na fali ponownych wyjazdów i to jeszcze do Katowic... No masz jaja ze stali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzonka!
  • Odpowiedz
@LobuzKochaMocniej: W sumie Katowice dlatego, że tutaj mam gdzie się zahaczyć na początek. Mógłbym jeszcze wybrać Białystok jako moje rodzinne miasto, ale tam na razie nie chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym lubię wyzwania a od emigracji chcę odpocząć. Najlepiej na dobre.
  • Odpowiedz