Wpis z mikrobloga

Panowie, tak w nawiązaniu do tego #!$%@? babskiego o intercyzie i zaufaniu ...

#!$%@? że on mi nie ufa, to zwykły szantaż emocjonalny. Jeżeli ktoś już przed ślubem robi coś takiego, to #!$%@?ć go ...

A co do hasełka "Skoro już przed ślubem planuje rozwód" to rasowe robienie #!$%@? z logiki.

Jak idziecie do sklepu po kompa, nie zakładacie że sie #!$%@? pierwszego dnia. Sprzedający z którym zawieracie umowę sprzedaży też zakłada że będzie działać długo i szczęśliwie, ale i tak każdy chce mieć gwarancje na sprzęt, a i sprzedawca nie #!$%@? fochów "nie ufasz żę sie nie zepsuje".

Hasło że planujesz rozwód już przed ślubem, to tak jak by powiedzieć że idziesz do sklepu w nadziei że kupiony sprzęt się #!$%@? i oddasz go na gwarancji.

#logikarozowychpaskow to coś z czego trzeba wyleczyć ten świat #nofuckday
GreenHood16794 - Panowie, tak w nawiązaniu do tego #!$%@? babskiego o intercyzie i za...

źródło: comment_qK3sjaDVXJ7cBWBovHzzolWzTEg6XezR.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
A co do hasełka "Skoro już przed ślubem planuje rozwód" to rasowe robienie #!$%@? z logiki.


@GreenHood16794: hmm, a podpisywanie intercyzy jednego dnia, by nazajutrz PRZYSIĘGAĆ sobie życie razem do końca, to w tym już logika jest? Raczej brzmi to dość schizofrenicznie, jeśli nie obrzydliwie wyrachowanie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KopistaBartleby: strasznie mnie bawi jak ludzie jak #!$%@?ą o rozdzielności majątkowej nie mając pojęcia o co w tym chodzi i traktując jako brak zaufania :D

Za 1.5 roku biorę ślub i rozdzielność będzie na pewno. Dlaczego? Ano np. dlatego, że gdyby komuś się w biznesie powinęła noga to połowa majątku jest zabezpieczona przed wierzycielami. Poczytajcie sobie co to właściwie jest i co oznacza zanim się wypowiecie :)
  • Odpowiedz
@trox: coś się widać nie zrozumieliśmy. Mam na myśli to, że jeśli intercyza jest podpisywana, by jak w Twoim przypadku zabezpieczyć się przed odpowiedzialnością w razie jakichś problemów w biznesie, to jest to dla mnie akceptowalne, a kłóci mi się jedynie podejście takie, jak ma Op, gdzie wychodzi z pozycji, że go przyszła żona będzie chciała puścić z torbami. To jest jednak spora różnica.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KopistaBartleby: tu nie tylko chodzi o problemy w biznesie A ogólnie o problemy finansowe. Jeśli chodzi o puszczanie z torbami, rozdzielność bardzo ułatwia sytuację w przypadku rozstania. Osobiście nie widzę w tym nic zlego. Jak kupujesz polisę na życie to nie dlatego, że zakładasz swoją rychłą śmierć. Gdyby jednak ona nastąpiła, chcesz być zabezpieczony :)
  • Odpowiedz