Wpis z mikrobloga

@United to sie nigdy nie uda , i lament konsolowych graczy bedzie nie milosierny 30 fps vs 60 fps , + pad vs myszka kolego nawet nie wyobrazam sobie shitstorm jakby by sie odwalil przez to:)
@magnat32: Cross play będzie tylko pad vs pad oraz myszka + myszka. Jeśli na konsoli będziesz grał na myszce to dopasuje cie tylko do graczy z myszkami z pc/konsole, tak samo w przypadku pada.
@magnat32: I to jest bardzo ale to bardzo potrzebne bo playerbase na pc to chyba nawet nie jest 1% więc niektóre tryby zdychają już zaraz po premierze. A tak to zawsze będę mógł podpiąć pada i zagrać w co chce
@United no napisalem ze nie wyszedl by corss jakby wszystkich wrzucalo do jednego worka , a to ze jest pad vs pad , czy myszka vs myszka to wiem , co nie zmienia faktu ze konsolowcy maja 30 fps w grach , chyba ze gra by wymuszala na pc obnizenie fps do 30
@magnat32: Takie ps4 pro już nie ma aż takich problemów z klatkami. Do tego dla dobrego gracza 30 fps to nie będzie duży problem. Ja potrafiłem do globala dojsc w cs go na 30 klatkach XDD
@United dla dobrego gracza wiadomo moze grac lopata i ugra , ale dla casuali doskonale wiesz jaki bylby placz na reddicie i forach , przerabiam to z destiny , tylko ze jest odwrotna sytuacja , ludzie na pc uzywaja xim zeby symulowac gre padem ale podlaczaja myszki co za tym idzie maja AA :) legalny aimbot , poczytaj jaki rage jest na reddicie o to :) hehe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no napisalem ze nie wyszedl by corss jakby wszystkich wrzucalo do

jednego worka , a to ze jest pad vs pad , czy myszka vs myszka to

wiem , co nie zmienia faktu ze konsolowcy maja 30 fps w grach,

chyba ze gra by wymuszala na pc obnizenie fps do 30

@magnat32: FPSy do gry w multi mają odblokowane klatki, nawet na PS4 slim i standard.