Wpis z mikrobloga

#ankieta #pytanie #kiciochpyta #fotografia

Mireczki, idę na wieczór panieński koleżanki (nocleg i zabawa w domku w okolicznej agroturystyce, bez atrakcji)
Hobbystycznie robię sobie zdjęcia, nie mam super profesjonalnego sprzętu no ale jednak swoje kosztował
Teraz usłyszałam o wielkim niezadowoleniu świadkowej, że jak to tak, ja nie wezmę aparatu a panna młoda chce przecież mieć mnóstwo zdjęć z tego wieczoru!
Bralibyście sprzęt ze sobą? Ja chcę się napić i nie martwić, czy ktoś mi sprzętu nie zwinie i czy zwyczajnie nic się z nim nie stanie (nie znam też wszystkich osób, które będą obecne).

Aparat na panieński

  • Brałbym sprzęt 8.3% (179)
  • Niebrałbym sprzętu 91.7% (1977)

Oddanych głosów: 2156

  • 42
  • Odpowiedz
@ediz4: To tylko słowa świadkowej, ja z panną młodą o tym nie rozmawiałam i nie znam jej zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°), nikt mnie też wcześniej nawet nie prosił, żebym robiła zdjęcia na tym wieczorze
  • Odpowiedz
@misschief: masz iść się bawić z przyszłą PM, pewnie pić, a nie przejmować się, czy ktoś Ci wyleje carlo rossi na aparat, albo go zgubisz, albo Ci spadnie.
Jak chce mieć foty, to niech zapłaci komuś, kto nie będzie tam gościem i nie będzie się bawić( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jesli masz zaproszenie w charakterze fotografa, to dobrze jest nie zapomniec o aparacie, zazwyczaj.
Natomiast jesli idziesz tam jako gosc, to aparat, telewizor i sokowirowke zostaw w domu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@misschief: ja bym jednak odmówił, niech sobie wezmą profesjonalistę, a ty sobie pij i się nie martw o to że ktoś ci aparat zarzyga ;)
  • Odpowiedz
@misschief: Myślę, że obecne telefony mają wystarczającą kamerę aby zrobić sobie pamiątkę. Jeśli boisz się o sprzęt i zamierasz tam się bawić to nic na siłę. Panna młoda powinna to zrozumieć, w przeciwnym wypadku czy jest sens tam jechać? Jak mirek wyżej napisał: Jedziesz jako gość a nie fotograf
  • Odpowiedz