Wpis z mikrobloga

#!$%@? przeszedłem to Detroit wczoraj i sie #!$%@?
SPOILER
Alice i Kara zostaly zabite w Jerycho, jak rozumiem moglem sie poddac lub ewentualnie murzyna probowac uratowac? tylko widzialem, ze byly jeszcze zakonczenia w Kanadzie i obozie, od czego to zalezy, od murzyna i czy sie poddam? tylko murzyn w obozie tez byl
Markus wojna totalna i zdobylismy oboz
Hank strzelil se w leb i tak mnie #!$%@?
Detektykwa androida zabil Markus
i nie mam pojecia czym bylo to ten kod coś tam 6a9 czy coś takiego XDDDDD
#detroitbecomehuman #ps4
  • 18
@UFC_Jest_W_Dupie: tam już zależy tylko Kto przejdzie przez granice (masz wybór poświęcenia kogoś(Murzyn, Kara, albo taki ziomek nowy. Możesz też nikogo nie poświęcać, ale Marcusem musisz robić wszystko pokojowo)

Conor może przejść na stronę buntowników wtedy kiedy spotyka Marcusa w Jerycho. Tam sobie gadacie to musisz podjąc decyzję zostania defektem
@UFC_Jest_W_Dupie: no bo tu masz coś takiego że to jest zależne od tego ile postaci dotarło do konca. Powiedzmy że masz to przekroczenie ganicy. Zakonczenie wyglada tak samo, tylko ze jest w nim Luther, albo go nie ma, i to jest liczone jako dwa rozne
@bomba4: a to wyjasnienie czemu sa defekty i co to jest to ra9 gdzie tez bedzie? bo chyba za glupi na to jestem :D
a zakończenie z Conorem jakieś inne ciekawe jest czy w każdym idzie ze snajpery walić w Makrusa?
@UFC_Jest_W_Dupie: o rA9 mozesz się dowiedzieć jak zabijesz Chloe czy jakos tak. Tego androida u Kamskiego. Wtedy chyba tez powie coś o dewiantach, że to wina błędu w oprogramowaniu, i jego kopiowania na kolejne modele
@UFC_Jest_W_Dupie jak Connor zostanie defektem w rozdziale jerycho to idzie walczyć z Markusem. Potem podczas przemowy końcowej ta Amanda z cyber life będzie próbowała zhackowac Connora i możesz albo się oprzeć, albo nie robić nic i Connor zastrzeli Markusa