Wpis z mikrobloga

@Duze_piwo: XD nie zesraj sie, ogólnie to #!$%@? się do miejsc, w których zbierają się zazwyczaj kibice jak nie pasuje paniczowi dym smród, choć race są praktycznie bezwonne to może stanąć gdzieś z boku nie musisz się #!$%@?ć na środek skrzyżowania
  • Odpowiedz
@Pan_Mefedronu: wiesz co najbardziej boli prawdziwych zdroworozsadkowych patriotow? Ze wklada sie ich do jednego worka z patologia ktora nazwałes kibicami (poprawnie byloby kibole, czesto zolnierze gangusow, dodatkowo czesto maja czelnosc sami sie nazywac patriotami co jest absurdem) ludzmi ktorych patriotyzm polega na demolowaniu stadionow czy przystankow, ktorzy czasem lubia sobie pobic innego Polaka za krzywe spojrzenie, ludzi ktorzy czesto szczyca sie pogladami ktorych wyznawcami byli oprawcy tych ktorym niby dzisiaj oddaja
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: mówisz coś o wrzucaniu do jednego wora a właśnie robisz to samo, jakoś inicjatywy dzielnicowe to w głównej mierze kibice, osiedla itp. robią coś oddolnie nikt im tego nie finansuje, a znajdują się ludzie co dołączają do tego i nie są kibicami, bandytami, bydłem i innymi tego podobnymi osobnikami co robią tą mityczną demolkę całego miasta po każdym meczu, skoro uważasz że każdy kibic nawet ten zorganizowany to żołnierz gangusów
  • Odpowiedz
@Duze_piwo: raz do roku nie codziennie nie zesrasz się chyba z tego powodu co? Efekt fajny, ludzie to lubią i im się podoba. Tylko takim freethinkerom przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Tak myślałem, pojęcia o temacie 0 dalsza dyskusja jest zbędna, dokładnie tak jak mówisz co weekend w samej Warszawie demoluje się 20 stadionów, 100 przystanków i bije przypadkowych ludzi a to wszystko pod pretekstem meczu, nie wiem co jeszcze, ale masz racje tak jest. Ciekawi mnie jedno bo zazwyczaj ci co głośno szczekają gówno robią.
  • Odpowiedz