Wpis z mikrobloga

@saakaszi: to będzie ledwie czknięcie przy trzasku słyszanym chwilę później przy okazji podawania wyników wyborów (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
to będzie ledwie czknięcie przy trzasku słyszanym chwilę później przy okazji podawania wyników wyborów


@4tek: Ja to się nawet cieszę, że PiS wygra.
Będą musieli zmierzyć się z gównem, na które skazują Polskę swoimi debilnymi ruchami.
  • Odpowiedz
Kaczyński to geniusz


@4tek: Nie rozśmieszaj mnie. Gość przerżnął wszystkie wybory od 2007 do 2015 roku.

Jeszcze w maju 2014 roku Platforma zwiększała przewagę nad PIS i miałą ok. 30% poparcia do 20% PiS.

Kaczyński wykorzystał aferę podsłuchową wypełniając przy tym przeznaczenie napisane mu przez Rosjan. No, kura brawo... "Geniusz"
  • Odpowiedz
@GordonL: obok afery podsłuchowej wynik pisu podkręcili wciskani nam na siłę "uchodźcy", których platforma chciała przyjąć za wszelką cenę oraz charyzma pani Kopacz. Komentatorzy zwracali również uwagę na platformiane kalectwo w internetach - które jak widać na przykładzie tzw. neuropy na wypoku wciąż pozostaje piętą achillesową tej partii.

Za podsłuchami prawdopodobnie stali amerykanie, bo platforma (choć nie tylko - również wiosna) to oczywiste namiestnictwo niemieckie w naszym kraju. Co ważne współpraca
  • Odpowiedz
Za podsłuchami prawdopodobnie stali amerykanie,


@4tek: Nic nie wskazuje za tą tezą.

więc za Twoimi przypuszczeniami nie stoi żadna poważna logika.


@4tek: Stoją dowody.

Co ważne współpraca naszych zachodnich sąsiadów z kacapami układa się wręcz znakomicie,


@4tek: No i to właśnie było zagrożenie dla Rosji.

Polska dobrze współpracująca z Niemcami to było zagrożenie dla interesów Rosji. Polska skłócona z Niemcami, robiąca laskę Amerykanom jest dużo bardziej w interesie Rosji.
  • Odpowiedz
Nic nie wskazuje za tą tezą.


@GordonL: wszystko przemawia za takim podłożem sprawy

Stoją dowody


Ciekawe jakie?

Polska dobrze współpracująca z Niemcami to było zagrożenie dla interesów Rosji. Polska skłócona z Niemcami, robiąca laskę Amerykanom jest dużo bardziej w interesie Rosji.


Cóż za pokrętna logika. Chociaż z drugiej strony stronnicy opcji niemieckiej wiedzą lepiej, co jest w rosyjskim interesie (σ ͜ʖσ)

Macierewicz approved.
  • Odpowiedz
wszystko przemawia za takim podłożem sprawy


@4tek: Nie, nic.

Ciekawe jakie?


@4tek: Linki Falenty do rosyjskich służb.

Cóż za pokrętna logika. Chociaż z drugiej strony stronnicy opcji niemieckiej wiedzą lepiej, co jest w rosyjskim interesie


@4tek: To nei jest pokrętna logika, a zwykła logika w geopolityce.

Dobra współpraca Niemiec i Polski mogłaby zagrozić na niektórych polach dobrej współpracy Rosji i Niemiec, bo Niemcy mogliby być skłonni wstawić się za
  • Odpowiedz
@GordonL: mylisz propagandę z rzeczywistością i na tej podstawie powstaje w Twojej głowie karykaturalny obraz rzeczywistości. Jesteś ofiarą swoich politycznych faworytów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mylisz propagandę z rzeczywistością i na tej podstawie powstaje w Twojej głowie karykaturalny obraz rzeczywistości.


@4tek: Chłopczyku, to ty obarczyłeś Amerykanów winą za aferę podsłuchową, bo przypasowali Ci do koncepcji opartej o informacje propagandowych mediów. No, litości.

Jestem ofiarą swoich politycznych faworytów


@4tek: Teraz to zdanie w Twoich ustach ma sens. Nie dziękuj.
  • Odpowiedz
@GordonL:

Is fecit cui prodest ¯\_(ツ)_/¯

Obecna sytuacja międzynarodowa zdecydowanie przeczy Twoim "ustaleniom".

Zresztą w ogóle teorie o intencjonalnie korzystnych dla USA ruskich dołkach pod niemieckimi interesami w Polsce są tak irracjonalne, że witki opadają.

Cieszy mnie jednak, że nie polemizujesz z tezą niemieckiej proweniencji obecnej opozycji w Polsce.

"Chłopczykowanie" sobie daruję, bo to nie mój poziom.
  • Odpowiedz
Is fecit cui prodest ¯_(ツ)_/¯


@4tek: No właśnie to Rosja odniosła korzyść.

Obecna sytuacja międzynarodowa zdecydowanie przeczy Twoim "ustaleniom".


@4tek: Niby w którym miejscu? Zablokowano NordStream2 dzięki Amerykanom?

Zresztą w ogóle teorie o intencjonalnie korzystnych dla USA ruskich dołkach pod niemieckimi interesami w Polsce są tak irracjonalne, że witki opadają.


@4tek: Nic takiego nie napisałem. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo tak bardzo zamknąłeś się w swojej durnej
  • Odpowiedz