Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirkówny! UWAGA!
#sprzedam
#sprzedamauto
Właśnie wystawiłem na sprzedaż moją Hondę (nie opla, nie volskvagena( ͡° ͜ʖ ͡°) ), tym razem z nową ceną, opłatami do września i na #otomoto ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jeśli ktoś z okolic #rzeszow #sanok #krosno #strzyzow #ropczyce #lancut itd potrzebuje niedrogiego jeździdła , które przy minimalnym nakładzie pracy/pieniędzy posłuży jeszcze parę lat to zapraszam.

Civic Kombi 1.5 benzyna 114KM, klimatyzacja 4 el szyby, tapicerka welur. 1998 rok 243000 przebiegu, nieco zardzewiały ¯\_(ツ)_/¯

Wstępna cena to 1998 polskich złotych, mogę rozważyć zamianę na parę (2 sztuki) rowerów trekingowych ( ͡~ ͜ʖ ͡°).

Negocjacje ceny i szczegóły na miejscu.


otomoto
Pobierz Grzechu10g - Mircy i Mirkówny! UWAGA!
#sprzedam
#sprzedamauto
Właśnie wystawiłem n...
źródło: comment_MIlELaS1fqmaFQFRuOFdEXGvps9A9o0p.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paracelsus: gdyby miało podtlenek to bym już dawno sprzedał i za znacznie wyższą cenę. Albo nie sprzedawał tylko zostawił jako "drugie w rodzinie" mimo że w centrum miasta mieszkam.
@RRybak: #!$%@? jest korozja i na ten moment wyskoczył błąd poduszki powietrznej pasażera. Reszta spoko - ew zapraszam na stację diagnostyczna to się dowiemy obaj czy coś jeszcze jej dolega.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@producent_smogu: niestety nie umiem "korygować licznika" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A na wizyty u jakichkolwiek fachowców od tego auto i tak jest za tanie.
Z tego co udało mi się dowiedzieć to przebieg jest prawdziwy - wskazują na to dokumenty i stan auta, choć nie wykluczam że ktoś go kiedyś korygował.
@remkac96 bezawaryjność, dostępność ze sprawdzonego źródła chociaż? Na zasadzie znajomy sprzedaje". Dla wielu osób samochód to po prostu narzędzie, ma Cię dowieźć do celu a nie ładnie wyglądać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@remkac96: "nie co ładne co ładne, a co się komu podoba" xD
Co do osiągów - auto za 2 kafle które robi setkę w mniej niż 11 sekund, a na autostradzie przy przelotowej 120 pali 7 litrów na 100km mieści się w nim czteroosobowa rodzina z bagażami na długi weekend i ma klimatyzację. Jak dla mnie bomba. Jakbym chciał osiągi to bym szukał crx ale dzieci by musiały zostawać w domu