Wpis z mikrobloga

@DziadekPuszka: zalaczanie silnika po 3 km/h, tempomat po 3s i vmax na sport - 35km/h i vmax na d - 27km/h i tyle. łacznie 4 elementy. tak czy siak v1.6.1 modowac moge jeszcze bez problemu? wybierajaca na mkowo 1.6.0 ?
@sLAm: teoretycznie wszystko ok. U siebie podbiłem jedynie vmax i działa bez problemów, ale trzeba brać pod uwagę, że obecnie 1.6.0 i 1.6.1 to wersje eksperymentalne jeśli chodzi o modowanie, więc przy zmianie większej ilości parametrów powinno się liczyć z większym ryzykiem dziwnych zachowań hulajki
po wczorajszym modzie smigala jak ta lala, dzisiaj z rana silnik nie chciał kręcić i musiałem podnieść x poziomu mi home do 1.6.1 i działa. Co się mogło wydarzyć?


@sLAm: miałem dwukrotnie taką sytuację, nie wiem o co chodzi, wygenerowałem po prostu zipa jeszcze raz i wgrałem i wszystko wracało do normy. To wygląda trochę tak jakby stary zip dostał bana od hulajki.
@lucash9: teraz nie chce isc :) zip wygenerowany na mkowo wybrana wersja bazowa 1.6.0 i M365_downG pokazuje komunikaty "[4] sent retry" aż w końcu po kilku takich wali komunikatem "cancelled due to retry"
@sLAm: Tak dla pewności masz w hulajce 1.6.1. Generujesz dla 1.6.0. W tej konfiguracji z emkowa robiłem to dokładnie wczoraj.
- Spróbuj odświeżyć stronę generatora i zadać wszystkie parametry jeszcze raz.
- Upewnij się że wgrywasz właściwy zip, czasem po nazwie trudno odróżnić.
- Zrestartuj telefon lub bardziej aplikacje downG.
- Wyłącz/włącz hulajke.

No panie po prostu musi pójść, nie ma opcji.
@lucash9 ponowiłem próbę, na 1.6.1 mod poszedł ponownie z wybrana wersja bazowa 1.6.0 i tylko podniesiona predkosc. Wszystko ok do czasu aż sobie nie postała przy ponownej próbie po kilku godz brak mocy jak wcześniej, odpalam mi home a tam info ze mam soft 1.6.0 i czy chce zrobić update znowu do 1.6.1 - dałem ok, zaktualizowało i moc wróciła. Może trzeba to modować na 1.5.5?