Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tommit: a nie uważasz że na moje pytanie co się stanie po przekroczeniu 50 GB nie powinna odpowiadać że internet będzie z pełną prędkością?
@rutkins: nie, masz 50gb z pełna prędkością i jeśli wykorzystasz te 50gb to zakładają Ci lejek, ale nie płacisz za kolejne pobrane megabajty. Internet bez limitu danych masz po prostu xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trapist_e: kolejny który nie rozumie. Zapytałem się konsulantki czy po przekroczeniu 50gb będę miał założony lejek. Powiedziała że jeśli jestem w zasięgu LTE to nie. Już rozumiesz?
@rutkins: Witam. Po przekroczeniu pakietu spadek prędkości nie jest odczuwalny i nadal można korzystać z Internetu w technologii LTE. Przy jednak bardzo dużej ilości pobieranych danych, chcąc zapewnić każdemu użytkownikowi możliwość korzystania z sieci, system może nałożyć ograniczenie prędkości transferu, zgodnie z polityką FUP. Zapewniam, że konsultantka nie miała złych intencji wobec Ciebie. Jeśli nie zgadzasz się z nałożonym ograniczeniem prędkości, proszę, opisz swoją sprawę poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta.
@rutkins: Przykro mi, że chcesz podjąć decyzję o rezygnacji. Mam nadzieję, że jednak zmienisz zdanie.

Wszelkie informacje znajdują się w regulaminie Twojej promocji. Pakiet podstawowy odnowi się wraz z nowym okresem rozliczeniowym. Możesz dokupić dodatkowy pakiet Extra w serwisie ICOK w celu przywrócenia prędkości Internetu.
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat: Post może i sprzed trzech miesięcy ale też się wypowiem. Po tym tekście cytuje: " Po przekroczeniu pakietu spadek prędkości nie jest odczuwalny" To nie powiem srogo śmiechłem. Według waszej strony mam doskonały zasięg LTE (nie dziwne, antenę waszą mam niedaleko domu), lecz po wykorzystaniu pakietu z moich tam średnio 2,5MB/s robi się 50KB/s co powoduje że strony albo się wczytują pół godziny albo nie wczytują się wcale, a o
@KulawyMietek: Prędkość po wykorzystaniu pakietu podstawowego jest zależna od posiadanej oferty. W niektórych opcjach nie zostanie założony żaden limit, a w innym może być to np. 5 Mbps. Jak jednak wspominałem, przy bardzo dużym zużyciu jest stosowana polityka FUP, w związku z czym będzie to 32 Kbps. Mam nadzieję, że jednak zmienisz zdanie i zostaniesz w Cyfrowy Polsacie.