Wpis z mikrobloga

#pizza #pizzaportal zamowilem sobie dzisiaj wieczorem pizzę z lokalu „bar pizza 51” w Krakowie i dostałem pizze w której był ukryty w cieście śmierdzący pet z papierosa. Jak to ugryzłem to prawie się porzygałem. Oczywiście sprawa zgłoszona do pizzeri od razu, przyjechał do mnie osobiście pizzerman który robił ta pizzę i twierdzi ze jak rozkręcał ciasto to tego nie zauważył a w ogole to on nie pali.... Gdzie to najlepiej zgłosić oprócz sanepidu żeby dostali najbardziej po uszach ?
nedo0 - #pizza #pizzaportal zamowilem sobie dzisiaj wieczorem pizzę z lokalu „bar piz...

źródło: comment_yh2U8sUPYFDTFITtduBS0rEAi8ztNem7.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@uzytkownik4: Tak, na dowód mam pizzę z papierosem i paragon. To było pierwsze zamówienie z tej pizzeri w dodatku przez portal @PizzaPortal zamówienie złożyłem godzine przed zamknięciem lokalu wiec chyba po złości dorzucili wkładkę :)
  • Odpowiedz
@nedo0: Jeśli nie było sprawdzone przy odbiorze, to żaden dowód. Skąd można miec pewność, że nie chcesz ich strollować lub czegoś ugrać? Ja też mogę teraz gdzieś wrzucić peta czy np. kawałek szczura i napisać na wykopie, że tak było. Na jakiej podstawie ktoś kogo przy tym nie było i nie znając żadnej ze stron ma uwierzyć tobie, że tak było lub im, że tak nie było ?
  • Odpowiedz
  • 3
@uzytkownik4: to było w cieście, niewidoczne przy odbiorze, co mam cała pizzę przy dostawcy zjeść żeby czasami czegoś nie było w srodku ? Poza tym pracownik pizzeri który przyjechał po zgłoszeniu potwierdził ze to z ich pizzeri i ze to w ich cieście był papieros :) tylko nie wie jak to tam trafiło bo przecież on nie pali
  • Odpowiedz
@nedo0: są dwa rozwiązania tej zagadki: albo włożył ktoś od nich albo ty. Niestety w obecnym stanie nie jestem w stanie zweryfikować kto, więc w tej sprawie pozostaję neutralny.
Jeśli by mi tak zrobiono, to bym tam wjechał na pełnej #!$%@? i błagaliby mnie o litość. Ale ja mam twardą psychę. Zgłaszanie prawdopodobnie nic nie daje, nie po to wrzucali (jeśli wrzucali) żeby się teraz przyznawać. Chyba, że są dzbanami i
  • Odpowiedz