Wpis z mikrobloga

@Ua_kari: Użalaj się nad sobą więcej, to z pewnością Ci pomoże. Ludzie którzy dostają cokolwiek za darmo są zepsuci i nieszczęśliwi, porządny człowiek patrzy na nich z góry i pluje im na łeb, i nie, wcale nie z powodu zawiści. Ludzie dostający coś od kogoś mają #!$%@? we łbie i budują w sobie przekonanie, że im się coś należy, jak przyjdą ciężkie czasy to będą się masowo wieszać. Płacz dalej zamiast
@Ua_kari: Oliwier jest dorodną gruszką bez robali, bez pieprzyków, skaz, po spadnięciu na ziemię nie rozpada się i nie robi się wgniecenie. Dobra gruszka dla dziewczyn. A teraz was zapytam: czy wy naprawdę wolicie jeść zepsute gruszki, z robalami, z masą skaz ? Jeżeli nie, to nie możecie mieć pretensji do życia i ludzi, bo sami wybieracie podobnie. Człowiek mądry godzi się na los i nie robi problemów innym.
@maciej-zabur: Brzydka gruszka ze skazami jest ale za chwilę jej nie będzie (ale dorodna też przemija), ona jest wartościowa bo daje informację że coś jest nie tak -> nie z gruszką samą w sobie (każdy przeminie, i każdy skądś powstaje na co nie ma wpływu), ale z tym co ją poczęło i w jakich warunkach dojrzewała (kobieta w ciąży, pierwsze lata życia). Społeczeństwo zaczyna rozumieć że trzeba działać / przeciwdziałać. Więc
@Ua_kari: ja #!$%@? ale wy macie #!$%@? we łbie xD no na pewno 80% młodych ludzi tak żyje, conajmniej, ci co bogatsi to dostają dwa a nawet trzy mieszkania, ja dostałem dwa i z jednym nie miałem co zrobić to oddałem menelom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ua_kari: #!$%@? ból dupy że czyiś rodzice #!$%@? na majątek zamiast oglądać seriale jak wasi starzy. Mądry to wyciągnie wnioski i sam zabierze się do pracy i nauki a reszta będzie #!$%@? że są skazani na biede. Najbiedniejsi w mojej rodzinie dxisiaj są prawnikami, lekarzami, sędziami, inzynierami. Wszyscy otrzymywali 500 zł stypendium bo mieli niski dochód , ojciec rolnik, matka sprzątaczka, inna rodzina 6 dzieci ojciec i matka rolnik że starą