Wpis z mikrobloga

Cześć, dla niewtajemniczonych: w te wakacje sprawdzam czy na ankietach w internecie da się zarobić - zacząłem 13.07.19, czyli wczoraj był to mój dzień nr. 17. Wczoraj zarobiłem 13,56 zł, a w sumie 195,10 zł w różnych programach. Na wypełnianie ankiet tracę od 1 h do 2 h dziennie - bez weekendów (w weekendy nie ma ankiet). Statystyki w tabeli poniżej.

Dzisiaj była ankieta na clixsense za 5$, ale oczywiście się nie zakwalifikowałem - komuś się to kiedyś udało ustrzelić?

Jeżeli zainteresował Cię ten temat i sam chciałbyś spróbować zarabiania na ankietach, poniżej lista wszystkich programów z których korzystam. Bardzo Cię proszę - zarejestruj się z moich linków, nic na tym nie tracisz :)

1. Strona Clixsense referencyjny czysty
2. Strona Prolific referencyjny czysty
3. Strona epanel czysty
4. Strona opinie.pl referencyjny czysty
5. Strona demando.pl referencyjny czysty
6. Strona badanie opinii referencyjny czysty
7. Strona Reaktor opinii referencyjny czysty
8. Strona StudentsWatch referencyjny czysty
9. Strona Toluna referencyjny czysty
10. Strona Answeo czysty
11. Strona Zymetria czysty
12. Strona Klub Kantar czysty
13. Strona LifePoints czysty
14. Strona Myiyo referencyjny czysty
15. Strona Poznaj.to referencyjny czysty

Jeżeli nie chcesz się zarejestrować z moich linków to czyste linki masz obok referencyjnych, ale proszę Cię jeszcze raz żebyś zrobił to jednak z moich linków :)
#ankiety #zarabianie #zarabianiewinternecie #pieniadze
sledzmnie - Cześć, dla niewtajemniczonych: w te wakacje sprawdzam czy na ankietach w ...

źródło: comment_njeQNflx55ZN7piDmvS4VWuK2EwpD2kz.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Jak dla mnie warto.


@sledzmnie: Ale jakim cudem?

powiedzmy, że masz w tych 17 dniach 2 weekendy - 4 dni.
Czyli zostaje nam 13 dni "pracy".
13 dni po 2h codziennie...
26 godzin - tyle "przepracowałeś"w 17 dni
zarobiłeś 195 zł czyli zarabiasz 7.50/h... To mniej niż najniższa krajowa. Już lepiej iść do normalnej pracy i zarabiać chociaż 10 PLN/h (nawet na czarno od biedy...)

wtedy na tą swoją giełdę możesz
  • Odpowiedz
@Pan_Jerzy: mi sie oplaca bo spie sobie do 10 nie mam rodziny na utrzymaniu, a na pieniądze nie mam parcia :-). Zresztą nikt Cie nie zatrudni na 2 h dziennie, jedyna opcja to na 8 h do fabryki gdzie panuje temperatura 35 stopni na hali (jedyna opcja w moim przypadku)
  • Odpowiedz
Zresztą nikt Cie nie zatrudni na 2 h dziennie, jedyna opcja to na 8 h do fabryki gdzie panuje temperatura 35 stopni na hal


@sledzmnie: żartujesz sobie? Jest mnóstwo ofert pracy na kilka godzin dziennie (chociażby 2) i to zdalnie z domu...
wtedy też możesz spać do 10...

Czym Ty się zajmujesz, że jedyna opcja pracy to "na 8 h do fabryki gdzie panuje temperatura 35 stopni na hali"?
  • Odpowiedz
@sledzmnie: no i za 400 zł to nie ma szans, żebyś się utrzymał więc te ankiety są dobre chyba tylko dla ludzi z gimnazjum mieszkających z rodzicami, robiących to na informatyce żeby nie tracić czasu...
  • Odpowiedz
Wypełnianie tych ankiet to strata czasu. To ma sens tylko jeśli siedzisz na jakiejś nudnej lekcji w szkole / pracujesz w biurze i nie masz co robić podczas pracy
  • Odpowiedz
@trytkaman: jak to robisz ze masz tak duzo ankiet na clixsense? :-) Mnie zazwyczaj z tych co się pojawiają odrzuca, a trafiaja mi sie max 2 na dzien ankiety z rotatora tego za 0.60$ i penautlabs. Ale to max dwie na dzien mialem
  • Odpowiedz