Wpis z mikrobloga

Co ten Stano odwala to ja nie wiem. Jeszcze niech tylko Kowala z Mietkiem wywali i będzie można zaorać całe radio. Wąs & Koks to był legendarny duet. Motor napędowy tego projektu. Nigdy nie zapomnę tych hydeparków po #!$%@? polskich drużyn w pucharach. Tej atmosfery nie dało się podrobić. Coś się niewątpliwie skończyło.

#weszlofm #weszlo #stanowski
Larsberg - Co ten Stano odwala to ja nie wiem. Jeszcze niech tylko Kowala z Mietkiem ...

źródło: comment_tNvqBukYpbZxtRpEat1BUhr0KxnSyQaW.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wixu: Wiele się mogło wyczerpać, zaczynając od tego, że obaj zwolnieni mieli jednak styl mocno kontrowersyjny, który był spoko na początku projektu, ale tak jak Weszło portal stało się w pewnym momencie bardziej poważne, to samo pewnie czeka radio.

Do tego doszedł, stawiam, rozrywkowy styl bycia obu.

I pieniądze. Tajemnicą poliszynela jest to, że Stan nie jest zbyt hojny delikatnie mówiąc, dlatego nie był w stanie na dłużej utrzymać żadnego
  • Odpowiedz
@bartol_wwa: https://www.simx.mobi/weszlo/ zapis z hydeparku jest tutaj

@rooger: @Wixu: @ktostujestdieselem: No ja wnioskuje (z tego pisał Stano) a pisał coś o "wyczerpaniu" i różnicy w zaangażowaniu? coś w ten deseń. Że zwyczajnie w świecie Wąs z Koksem chcieli otworzyć coś swojego (może kanał na YT) i mniej angażować się w radio, a Krzysiowi to zwyczajnie nie pasowało. ¯\_(ツ)_/¯

Generalnie moje przeczucie pokrywa się z
  • Odpowiedz
@Larsberg: duet niesamowity, od niedawna słuchałem weszło fm i dawno nie słyszałem takiego luzu jak u Wąsa. Pewnie mu pomaga to, że jest taxówkarzem, ale gościu no świetnie się nadaje do radia, a Koks jest dopełnieniem tego pięknego duetu. Szkoda naprawdę szkoda
  • Odpowiedz