Wpis z mikrobloga

Lubię oglądać #jaktoogarnac a szczególnie tematy z Berlina i z Londynu. Myślę, że słowa które tu napiszę padły nieraz, mianowicie (kurde gadam jak kierownik xD) Rado w pierwszych materiałach video oczarował mnie swoim stylem wypowiedzi, lekkim podejściem do życia i w szczególności przechwalaniem się xD ot, taki cwaniaczek co to nie on xD
Niestety na fali sławy, uwazajac, że ma wielu fanów zmienił sposób wypowiedzi jakby był prezenterem programu telewizyjnego "Pogódźmy się"
Kochani, już nigdy nie usłyszymy z jego ust "Ciężko, jak się nie #!$%@? to się nie ma" albo "Dzondż Kluni #!$%@? widzisz?"

Druga sprawa jest taka, że mieszka teraz z Iloną która w ostatnim filmie mówiła że ma 7 tys długu.
Myślę, że obecność Rada w jej domu raczej jej nie pomoże.
Facet ciągle siedzi na telefonie i komputerze, ciekawi mnie czy wnosi jakieś środki do gospodarstwa domowego? I co będzie, gdy jego popularność minie?
Z pewnością kierownik coś mu odpala za materiały, lecz wszystko co dobre, szybko się kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz k.....i - Lubię oglądać #jaktoogarnac a szczególnie tematy z Berlina i z Londynu. Myś...
źródło: comment_AUcgODoZ1rGBL4xJg4Q87iYv9u9k9a55.jpg
  • 15
@Szakulek: w skrócie? Dużo ludzi zarzuca mu dawanie alkoholikom alkoholu (stare siostry) tylko dla lepszych nagrywek, mataczenie przy zbiórkach, nie wywiązywanie się ze zbiórek oraz celów, notoryczne kłamstwa, poniżanie ludzi przed kamerą, szukanie sensacji na siłę. Obrażanie na live, kasowanie niewygodnych filmów czy zapisów live z dowodami swoich zachowań i kłamstw. Dużo by gadać. To tylko wierzchołek góry lodowej i tego co mu zarzucają ludzie. Kanał zapowiadał się świetnie (materiały przed
@Booty_Gurl: co do starych siostr jak je nazwales nieco obraźliwe i alkoholiczki, ktorymi nie byly jak sie okazalo. zarzut byl taki iz Hania mlodsza siostra dowiedziala sie o śmierci Mirki starszej siostry, poprosila kierownika o zalatwienie hostelu na pare dni a ten jej odmowil i nawet nie raczyl pomoc kobiecie w odszukaniu jej siostry co trwalo pare tygodni. no bo jaka to pomoc gdy nie mozna na niej zarobic a drugi