Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam trochę głupie pytanie.
Moja dziewczyna pracuje na pełny etat i postanowiła sobie dorobić na inwentaryzacjach. W zeszły weekend była na jednej, gdzie kazali jej wypełnić wszystkie dokumenty ze względu na to, że była to jej pierwsza inwentaryzacja z tej 'agencji'. Niestety, ale padł jej wtedy telefon i nie mogła sprawdzić swojego numeru rachunku, a nie miała go nigdzie zapisanego. Miała za to zapisany w kalendarzu mój numer. A właściwie numer naszego wspólnego konta, ale na moje nazwisko.

Podpisała oświadczenie, że zgadza się na przelanie wypłaty na nie swoje konto, jako właściciela podała mnie. Wszystko spoko. Gdyby tego nie zrobiła to nie mogłaby wziąć udziału w inwentaryzacji, a kasa była spoko.

Parę dni później poleciała do siedziby tej agencji żeby zmienić rachunek na jej. Wszystko się udało, ale jej powiedzieli, że ze względu na to, że tamta inwentaryzacja była pod koniec miesiąca, więc poleci jako wypłata lipcowa na konto, które podała, bo wszystko już poszło do księgowej. A sierpniowa wypłata poleci na jej konto.

Zastanawiam się teraz - czy jakaś skarbówka nie #!$%@? się do mnie, że wpłynęło mi na konto 200zł z takiej a takiej firmy? Będzie to jakieś 200zł, ale czy muszę coś z tym zrobić rozliczając się za rok? Umowa pracy oczywiście jest na nią, ja jestem wpisany jako właściciel rachunku, na który wpłynie wypłata za lipiec. Mogę to olać, czy coś będę musiał z tym zrobić? Nie chcę potem przypału, że nie rozliczyłem się z tych 200zł za pracę, której nie wykonywałem.

#pracbaza #praca #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 59
Zastanawiam się teraz - czy jakaś skarbówka nie #!$%@? się do mnie, że wpłynęło mi na konto 200zł z takiej a takiej firmy? Będzie to jakieś 200zł, ale czy muszę coś z tym zrobić rozliczając się za rok? Umowa pracy oczywiście jest na nią, ja jestem wpisany jako właściciel rachunku, na który wpłynie wypłata za lipiec. Mogę to olać, czy coś będę musiał z tym zrobić? Nie chcę potem przypału, że nie