Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z chłopakiem od 4 miesięcy. Z moim byłym (Kuba) utrzymuję bardzo dobry kontakt (często piszemy, dzwonimy do siebie). Mój chłopak (Andrzej) nie ma nic przeciwko abyśmy mieli jakiś kontakt ale jest strasznie zły, bo nie chce powiedzieć mojemu ex, że mam nowego chłopaka (mój były byłby zły a ja nie chcę go ranić). Ostatnio odezwał się do mnie stary kolega którego poznałam przez Kubę i zaprosił mnie na domówkę (niestety nie mogę iść tam z chłopakiem bo mój ex się dowie, że się z kimś spotykam bo to jego środowisko). Zadzwoniłam do byłego bo musiałam mu opowiedzieć o tej sytuacji i powiedziałam, że w sumie fajnie gdybyśmy się tam spotkali, wypili piwo i pogadali. Podczas rozmowy dowiedziałam się, że Kuba spotyka się z jakąś dziewczyna co mnie ucieszyło. Po rozmowie wymienialiśmy SMS-y i były się pytał czy z kimś się widuję, czy go kocham (nie kocham). Siłą rzeczy musiałam powiedzieć, że się z nikim nie spotykam. Do byłego nic nie czuję i już nigdy między nami do niczego nie dojdzie oprócz rozmowy.

Mój obecny chłopak strasznie się #!$%@?ł, że chce iść na imprezę sama (nie mogę go zabrać jak pisałam wcześniej) i przy okazji pogadać z byłym. O te SMS-y czy go kocham też. Od jakiegoś czasu ciągle mi mówi, że powinnam powiedzieć Kubie o nas przez co prowokuję między nami kłótnie.

Czy mój obecny chłopak nie jest zbytnio zaborczy/zazdrosny?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 89
  • Odpowiedz
@antkowa: M jak Miłość to ja jednak proszę szanować! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A co do baitów to tam lotto. Skomentowałem bo chyba się sfrustrowałem, bo zdaje sobie sprawę że może być to historia prawdziwa i lekka irytacja mnie wzięła. XD
  • Odpowiedz