Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#ps4 #xboxone #xbox #ps4pro Czy jest ktos jeszcze w stanie zagrozic sony na rynku konsol? dlaczego ich sprzet jest wykupywany niczym cieple buleczki? brak konkurencji dla playstation moze kiedys sie na nas zle odbic :( ale dzisiaj ? dzis swietujemy totalna dominacje a ilosc naszych uzytkownikow w kazdej pojedynczej generacji jest wieksza niz sprzedaz wszystkich xboxow od poczatku ich istnienia!!! to jest pogrom ewenement i totalne rozjechanie konkurencji ( ͡° ʖ̯ ͡°) SONY TO GIGANT
sedziakalosz - #ps4 #xboxone #xbox #ps4pro Czy jest ktos jeszcze w stanie zagrozic so...

źródło: comment_M10ZpO8cdjrLXnUtw3cL60M1N2mKzqrK.jpg

Pobierz
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@rbbxx Mimo potezniejszych podzespolow i duzo lepszego pada XBOX jest TOTALNIE dominowany na rynku... niema najmniejszego podjazdu a ich konsole kupuje 1/3 tego co sony :( CZY JEST KTOS W STANIE ZATRZYMAC JAPONSKIEGO GIGANTA? mysle ze tylko switch moze zagrozic tej potedze bo M$ od zawsze przegrywa z kretesem :( na szczescie jest nintendo i wszyscy trzymamy kciuki!!
@sedziakalosz: Nasz wykopowy dzieciok troll nie śpi widzę (nie mówię o tobie oczywiście @sedziakalosz).

Ogólnie pomimo że jestem z playstation od zawsze, jakoś bardziej mnie te konsole przekonywały. To mam nadzieję że Microsoft jakoś się podniesie w nowej generacji, brak konkurencji nigdy nie jest dobry dla konsumenta.

No i czym więcej dobrego sprzętu do grania na rynku tym lepiej, choć nie uważam że XOne to zły sprzęt, tu zawiodło coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cinkito nie wiem co M$ musialby zrobic zeby miec jakiekolwiek szanse :( po prostu exy sony ich fanbase to dlugie lata budowania tego giganta do tego exy sa tak swietne ze wymyslenie czegos rownie ciekawego i dobrego mozebyc naprawde ciezkie... + kupienie przez M$ studii gier zajmujacych sie glownie gierkami indie + 2D nie wrozy dobrze dla nowych exow... raczej niema szans nawet na zblizenie sie a playstation w jednej generacji robii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rbbxx: a i nie ma co się spinać. Tamtą generację wygrał Microsoft, tą Sony. Wygrywa ten co więcej jednostek sprzeda. Kto wie? Może Microsoft zrozumiał już swój błąd i wyciągnie wnioski, czego skutkiem będzie wygrana Xboxa w next genie. Zobaczymy
@Farorz: No nie jest. I nigdy nie twierdziłem, że jest. Mimo wszystko 40 czy więcej milionów sprzedanych Xboxów to wciąż liczba wystarczająca by było w co i z kim grać na NAJMOCNIEJSZEJ KONSOLI ŚWIATA ZWANEJ - XBOX ONE X ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wciąż 40 milionów!! Nie 40 sztuk. Po wtopie jaką zaliczył MS na początku tej generacji i tak jest dobrze a będzie jeszcze lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MjentowaKupka tez sie boje Nintendo maja swietne exy i naprawde fajna konsolke.Pewnie duzo graczy zrezygnowalo z PS na rzecz switcha :( pozatym switch juz pewnie przegonil sprzedaza xboxa (bo dane ktore znalazlem byly sprzed pol roku a nowych nie widzialem) takze mozna sie naprawde obawiac o switcha jednak to troszke inny target niz playstation wiec licze ze bedzie dobrze!
@sedziakalosz: Nintendo to zupełnie inny target i inne gry.

Gdyby nie przesadna cena gier, z miłą chęcią zaopatrzyłbym się w Switcha i grałbym zarówno na nim jak i na Playstation. No i to jest świetna konsola to kanapowego coopa, gdzie imo obie konsole (tzn PS4 i XONE) się do tego już średnio nadają.