Wpis z mikrobloga

@dobry_dzemik ja #!$%@?ę, to jest złodziejstwo xD pamiętam z 10 lat temu jak leciałem z lotniska w wawie to na lotniskowym McDonald's Big Mac menu kosztowało 50 zł xD dalej jest tak czy coś się zmieniło? Dla porównania, na lotnisku Schwechat w Wiedniu jest supermarket SPAR, w którym są normalne ceny, obok zaraz jest McDonald's - również ceny jak wszędzie w Austrii. Da się? Da się.
  • Odpowiedz
@dobry_dzemik: na lotnisku to standard a ten tag #januszebiznesu odnosi się chyba do tych co mówią 'daj spokój halinka, co bedziem jezdzic po kantorach, olinklusiw mamy to na lotnisku pare euro wymienimy'

Nie idź tam do mcdonalda bo się zdziwisz
  • Odpowiedz
@dobry_dzemik w stolicy Peru w Limie, tak #!$%@?, że wszystkie ceny są z automatu w USD. waluta Peru jest SOL, ale #!$%@? jak woda kosztuje 3 sole ~ 0.7$ to na lotnisku 3$ i Elo! I to się dotyczy wszystkich towarów i wszystkich sklepików i knajp.
  • Odpowiedz
@Anty-przegryw wiadomo że różnie jest, w Czarnogórze zapłaciłem 6€ za małą butelkę coli. Niemniej jednak podaję przykład Schwechatu, od którego fajnie by było gdyby polskie lotniska brały przykład.
  • Odpowiedz
@dobry_dzemik W Krakowie na lotnisku ptasie mleczko wedla kosztowało 50 zł, a jak kiedyś miałam opóźniony lot i dostałam bon na zjedzenie czegoś na lotnisku, to kanapki kosztowały wtedy 20 zł, a butelka wody 0,5l 10 zł, więc jeszcze musiałam dopłacić.
  • Odpowiedz
@Catttana: Przecież wiadomo,że na lotnisku jest drożej. Widząc taki spread też można zatrybić,że chyba coś jest nie tak. Jak ktoś dokonuje jakichś transakcji nie mając rozeznania w temacie to jest debilem.
  • Odpowiedz
@dobry_dzemik Omijać kantory na lotniskach szerokim łukiem! Przed wylotem zapraszamy do centrum Warszawy na Świętokrzyską 32, a najlepiej jeszcze wcześniej złożyć zamówienie online – można je odebrać osobiście lub wybrać dostawę kurierem w 24 h, która będzie darmowa po użyciu kodu "wykop". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz