Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki, niedługo mój różowy ma urodziny i chciałbym abyście mi doradziły, bo częścią prezentu ma być apaszka jedwabna, szukałem granatowej ale nie moge znaleźć, więc coś takiego wybrałem:
https://www.wittchen.com/apaszka-damska,p7138948#893898

co o tym myślicie (bo ja jestem zielony w tych tematach)? A może macie jakieś inne pomysły z modowych rzeczy co można jej podarować?
Reszta prezentu to będzie poducha podłużna taką co między nogi się wsadza i śpi z tym i tuli, żel aloesowy do ciała i kupię papier do origami i zrobię żurawia, i dołącze do tego karteczkę z linkiem do ładnej piosenki na YouTube :).
No i oczywiście kartkę z życzeniami. Mam nadzieję że uda mi się ogarnąć jakoś tą całą otoczkę typu pudełka itd i ładnie to zapakować, bo nigdy tego nie robiłem i jestem zielony w tych tematach.

Co o tym myślicie Mirabelki? Chętnie przeczytam wasze pomysły oraz konstruktywną krytykę, z góry dzięki za kobiece rady ʕʔ

#mirabelkopomusz #kiciochpyta #modadamska #pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski #prezent
  • 13
co złego w aeterie


@StaryZdzich: nie mam nic z aeterie (bo mnie nie stać xddd), ale śledzę losy tego przedsięwzięcia i chyba trochę im się obrywa za ich katolibański światopogląd xd
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Duza chusta sluzy do wszystkiego :) u mnie jedna na stale lezy w pracy jako przykrywka gdy za mocno wieje klima, jak ide na spacer bywa ze rowniez sluzy jako bluza (a zajmuje mniej miejsca w torebce), gdy pogoda jest sliczna to sluzy na spacerze jako kocyk na ktorym sie siedzi! Zawsze jezdzi tez ze mna samolotem wtedy sluzy - w zaleznosci od potrzeb jako kocyk lub jako poduszka. Na