Wpis z mikrobloga

@lestear: mam styczność. zdjęcia/wideo po stronie s9+, performens po stronie op7pro. bateria (nie biorąc pod uwagi 90Hz) minimalnie lepsza na op7pro. Wyświetlacz (nie biorąc pod uwage 90Hz) to w obu przypadkach topka, jasność maksymalna minimalne lepsza na s9+
  • Odpowiedz
@lestear: tak. wide angle na op7 jest po prostu beznadziejny, zwłaszcza w porównaniu z świetnym WA na s10+ (degradacja, szumy, mniejszy kąt, glitche). same główne oczko to jest granica między średniakiem a flagowcem, s9+ prezentuje natomiast bardzo zbliżony poziom do s9+. można niby ściągnąć gcam, co też zrobiłam ale HDR+ często nie wyrabia i trzeba je wyłączyć żeby zdjęcie się zrobiło, wide angle jest poza obsługą.

nie ma tragedii ale
  • Odpowiedz
@mavon: dzięki za odpowiedź
te 90Hz i ogólna szybkość mnie kusiła, ale może pozostanę jeszcze przy S9+, bo w sumie to nic mu nie brakuje :D
  • Odpowiedz
@lestear: wiesz poza tymi 90Hz gigantycznym, IMO zdecydowanie większym, plusem jest UFS3.0. Telefon działa piorunująco szybko, niesamowita responsywność. No po prostu bajka. Ale s9+ to nadal też cholernie dobry telefon, te 90Hz to bardziej ciekawostka niż coś co by powodowało że trzeba zmienić telefon.
  • Odpowiedz
@mavon: szczerze mówiąc nie śledzę już za dokładnie nowinek, za dużo tego wszystkiego, a za mało czasu. Jak w tym wszystkim wypada S10+ czy zapowiadany Note 10+? Warto trzymać się Samsunga czy chińczyki i inni dają radę?

Z S9+ ogólnie jestem zadowolony poza rozwalonym wejściem słuchawkowym i uszkodzonym usb-c :/
I bardzo się rysuje zasraniec xD
  • Odpowiedz
@lestear: s10+ jak dla mnie zdecydowanie najlepszy telefon w tym roku i Samsung tylko kontynuuje dominowanie na polu flagowców (genialne s10e też zrobiło swoje). Note10+ za dużo plotek żeby coś pisać, nie wiadomo w tym roku co się spełni. Note 9 względem s9+ to był tylko rysik, oby w tym roku dali coś więcej. Były plotki o UFS3.0 czy braku jacka czy też exynosie 9825/snapie 855+ etc, ale na tym
  • Odpowiedz
@mavon: widzę, że premiera Note'a jest 7 sierpnia to poczekam i zobaczę jakie będą opinie :)
jeszcze raz dzięki za wyczerpujące odpowiedzi ʕʔ
  • Odpowiedz