Wpis z mikrobloga

#konkursmd

Jara mnie powrót oryginalnego smaku Mountain Dew, ponieważ w tym momencie przypomniało mi się w jaki oryginalny sposób dowiedziałem się o istnieniu tego napoju :) Był rok 2003, leciałem samolotem z Londynu do Chicago i zobaczyłem że ktoś z boku zamówił u stewardessy napój Mountain Dew, za chwilę poprosiłem więc o to samo, ponieważ nie widziałem wcześniej puszki tego napoju a chciałem spróbować jak smakuje ta nowość :) Gdyby udało mi się wygrać PS4 PRO w unikalnej wersji Mountain Dew z zapasem puszek, byłby to dla mnie taki powrót do przeszłości, odmłodzenie się, cofnięcie się wspomnieniami do starych dobrych czasów. Dodatkowo chyba jarał bym się najbardziej ze wszystkich uczestników konkursu, ponieważ nigdy nie posiadałem żadnej konsoli, więc byłaby to dla mnie nowość, nowe mega, super doświadczenie. Miałbym też nowy temat do rozmów z moim siostrzeńcem oraz możliwość fajnego spędzania czasu z rodziną w nowy sposób, podczas gry na konsoli :) Mountain Dew powraca ze starymi wrażeniami do przeżywania na nowo! :) Byłoby to mega, super, odjazdowe zwieńczenie końca wakacji :)
  • Odpowiedz