Wpis z mikrobloga

Witajcie Mircy i Węgięrki:)
Udało mi się i jadę w tym tygodniu na wyścig :D czy był ktoś z Was na Hungaroringu i udzieli mi przydatnych wskazówek? Np. jak najlepiej dostać się tam z Budapesztu? Czy da się coś zjeść na torze bez stania w godzinnej kolejce czy lepiej coś ze sobą zabrać? Co zabrać na tor a czego nie wolno?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje :)

#f1 #formula1 #kubica #hungaroring #wyscigi #budapeszt
  • 22
  • Odpowiedz
@robak787: Na tor z Budapesztu można dojechać autobusem za fryty w ramach biletu (chyba z dworca autobusowego odjeżdża), można dostać się autem. Ja wybrałem ten drugi środek transportu, dosyć sprawnie szło, na autostradzie nie staliśmy w jakimś mega korku. Jakbyś też jechał autem to kierujcie się w stronę parkingu na wprost tu, zdecydowanie łatwiej, szybciej jest wyjechać z drugiej strony pola. Na torze jest pełno budek z żarciem, piciem, ale
  • Odpowiedz
@Drmscp: Większość wchodziła z plecakami, wiadomo, kontrolują je przy wejściu, ale nie widziałem, żeby komuś zabrali plecak. Na pewno możesz sobie wnosić jedzenie, napoje jakoś do 0.5-1L tylko na osobę, bo jak ktoś za dużo miał to musiał wyrzucić, albo wypić. Pamiętaj, że tam potrafią być upały i jedzenie może Ci się roztopić w plecaku
@robak787: warto wziąć trochę gotówki na zapas, albo płacić revolutem
  • Odpowiedz
@paxorc: rzeczywiście, teraz doczytałem z tymi plecakami. Spoko, liczyłem się z tym, że na torze trochę kasy mi pójdzie. Na szczęście w pekao SA fajnie rozliczają te transakcje (po kursie średnim nbp chyba i bez prowizji).
  • Odpowiedz