Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie Mirki i Mirabelki bo to będzie historia nietypowa. Ale z gatunku tych "slice of life" czy jak kto woli, "okruchy życia". Tak na nasze to po prostu #!$%@? decyzje zmieniają życie na zawsze, pytanie jest zawsze to samo czy żałujesz i czy z tym się pogodzisz? xD

Zacznę od backgroundu, mam 32 lata. Dużo, mało? Nie wiem, ciągle słysze że zachowuje się jak gowniarz, nie spełniam oczekiwań itp xD A ja się pytam "whats my age again?" xD Od małego nie miałem zamiaru żyć wedle narzuconych zasad - nie to nie był sprzeciw przeciwko ogólnym normom, po prostu wiedziałem ze CI ludzie co próbują dawać mi rady i radzić, są ostatnimi których mógłbym słuchać w tej kwestii. Znacie ten mit że facet leci na młodsze nie? To wszystko oszustwo. Jak facet jest starszy to szuka mądrzejszej laski, nie wiem jak będzie kiedyś, ale laski 4x/5x dzisiaj to nie aż takie #!$%@?, kiedyś były inne obyczaje. Bedą Cie kochać, bylebyś mało pił i nie bił. A pić ci pozwoli bo facet co nie pije to bije - bo jest niewypity xD I możesz też zrobić dobry uczynek, pokazać im ze świat wcale nie jest taki #!$%@?, to miłe kiedy ona cie potem pociesza. Kto wybrzydza ten nie... a miłosć to matematyka, masz wszystkie figury i kształty, wyłącz tv i przestań myśleć o chudych koreańskich dupach bo ani takiej nie dostaniesz ani nic, a dobrze sie pieści co się w dłoni mieści.

No ale to taka dywagacja, chciałem Mirki i Mirabelki wam powiedzieć jedną rzecz, #!$%@?łem system. To JA złapałem laskę na dziecko xD teraz ona ma zagwózdkę co zrobić, nie ja :D I nie, nie kazałbym jej nic ani nic... ona sama też nie, aborcjonistki kijem bym nie tknął. Ja uważam tak - albo sie zabezpieczasz albo sie licz z konsekwencjami
oboje zgdziliśmy na to drugie xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Słuchajcie Mirki i Mirabelki bo to ...
źródło: comment_9BppLQOiqsE8ivoz56P21OQDqlOy3LLN.jpg
  • 9