Wpis z mikrobloga

Ja te normickie rady to już nie mogę. Wypowiadają się teoretycy którzy w życiu mieli z górki, nie mając pojęcia, że gadają z praktykiem, który prawie 10 lat próbował się dopasować do społeczeństwa i wszystkie ich złote środki wypróbował na własnej skórze

#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dobrohoczy: Jizz... nie wiem jaki ty masz problem konkretnie ale analizując tag to większość ludzi fiksuje się na temacie swojej twarzy, kiepskiej sylwetki, braku bliskości, znajomych, taplania się w tym, że się boi powiedzieć dzień dobry do kasjerki (Chryste...) itd.

Nie mówię tego z perspektywy dynamiczniaka, bo sam byłem kilka lat temu otyły, przez co tez niesmialy, nie dbałem o siebie, nie chciałem nic robić prócz dosrywano mi w szkole
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie chcę zabrzmieć jak "Mam depresję - to se idź pobiegaj", ale za wiele jest młodych ludzi (czyli w naszym wieku), którzy szukają usprawiedliwienia swojej nieporadności w terapiach/farmaceutykach etc. W otoczeniu mialem kilka takich osób i większość z nich to właśnie taplajacy się w odchodach i szkodzący samemu sobie własnymi kompleksami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dobrohoczy: no to trzeba szukać powodu czemu nie wychodzi, może potrzeba trenera personalnego na siłowni, może lekarza i diety. Zdecydowana większość w moich oczach jak przeglądam to jednak JESTEM Z GLEBOKIEGO PODLASIA, WSZYSCY BLISCY UMARLI, ZNAJOMYCH NIE MAM, WAZE 150KG I NIE JESTEM W STANIE WSTAC, MOJ RYJ JEST
BRZYDKI A LOSZKI SIE MNA NIE INTERERE, POLECCIE LEKI I PSYCHOLOGA BO NIE UMIEM MOWIC PRZEZ TO ZE W 97 NA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dobrohoczy: no zwracam honor, teraz większość tagu to wpis depresyjny bo komus się leje pot po dupie lub narzekanie, że kobiety wolą atrakcyjnych mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz