Wpis z mikrobloga

Po wielu wspólnych wspaniałych latach, mój wysłużony PC wyzionął ducha, niech ci hasiok lekkim będzie, drogi przyjacielu(,)

I teraz tak, przez te lata wypadłem z obiegu i jestem jak dziecko we mgle. Gdzie obecnie warto kupić gotowego, złożonego peceta? Jestem hardłerowym beztalenciem, więc sam sobie nie będę składać z części, chciałbym zamówić, wyjąć z kartonu, podpiąć kable i śmigać. Jakie sprawdzone sklepy polecacie?

Będę również wdzięczny za sugestie co do specyfikacji, budżet do 3k, sama skrzynia, peryferia mam działające. Zastosowanie to głównie granie w gry i przeglądanie wykopu xD

#pc #pcmasterrace #gry
  • 6
@niedzwiedz86: na jewtube są takie osobniki jak blackwhite tv, liptontech, video blog tech, dawid20n, tek testers co składają kompy widzom. Możesz też na morele czy x-komie wybrać usługę złożenia kompa przy wyborze podzespołów.

Możesz też zamówić części i zlecić złożenie jakiemuś serwisowi w okolicy.

3K to mało na komp do grania, jaki monitor? 60Hz?
Tak, 60Hz, dość leciwy LG, ale działa, jego zmienię w późniejszej kolejności. Ja nie jestem jakimś tam pasjonatem 4k 120fps detale ultra high. Chyba najbardziej wymagającą grą jaką posiadam w bibliotece jest GTA5, a ostatnio praktycznie wyłącznie grałem w Diablo 3, Borderlandsy i używałem Retroarcha xD Więc moje wymagania nie są z jakiejś najwyższej półki gamingowej.

Co do moreli i x-komu, to nie było jakiś czas temu nagonki na nich, że lecą