Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Rozowy pasek w pracy na nocna zmiane od 22 do 9. Okazalo sie, ze nie dojechala dostawa t owaru do rozlozenia, a zatem zadnej pracy do wykonania nie ma i nie bedzie. Przelozeni kaza calemu zespolowi kilku osob i tak siedziec tam do rana. Co byscie zrobili? Mowilem, zeby to #!$%@? i wrocila do domu spac, ale ta nie bo umowa o prace i ze zostanie. Jak byscie sie zachowali?
  • 35
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: to chyba lepiej ze w pracy ma czas wolny za który płacą. Też bym chciał posiedzieć sobie i nic nie robić i mieć z tego kasę. Niech siedzi i kasiorka wpada. Do pracy się chodzi po pieniądze a nie po to by coś robić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@olikkkaa: w tym ze, skoro juz wiadomo, ze nie bedzie zadnej pracy, to po co tam siedziec 11 h i sie meczyc. Dla jasnosci, miala rozkladac towar, ktorego na sto procent nie bedzie. Na #!$%@? trzymac caly zespol ludzi do rana, ktorzy beda tam umierac z nudow w jakiejs smierdzacej kanciapie, a w sumie nawet nie ma tam pokoku socjalnego jako takiego, wiec nawet czesc osob bedzie siedziec na ziemi. Ja
  • Odpowiedz
Ja bym poszedl do domu


@majkel_bialkov: I byś wyleciał na pysk. To nie twoja brocha czy jest co robić czy nie. Jeśli masz być o danej godzinie w pracy, a przełożony nie zwolni cię z obowiązków, to masz siedzieć na dupie i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@majkel_bialkov: po zatym jak kierownik ogarnięty to zawsze w pracy znajdzie się coś do roboty lekko wykraczające ponad to co w umowie.

@ominius: tam nie ma innych obowiazkow, taka praca. Dla mnie strata czasu i energii tych ludzi, na #!$%@? maja tam siedziec do rana.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kk87ko0: no spoko, niech placi, ale to bezsens. (zadnych innych zadan tam nie ma i nic nigdy nie zostalo i nie zostanie zlecone). Maja zostac do rana i tyle. Nawet socjala tam nie ma, powodzenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkel_bialkov: w sumie jak i tak będą siedzieć to nie może się #!$%@?ć w kimę gdzieś w kącie i tak do rana ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Tankelele: no tak pewnie zrobi, ale no kurde, mogliby puscic wszystkich do domu i #!$%@?. Jak mowilem, nie ma tam zadnych innych obowiazkow, wiec ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz