Wpis z mikrobloga

@Darkejas w kabel losowe rzeczy walić, #!$%@?, trzymajcie mnie
Ćpanie to nie wyścigi kto więcej i częściej, bo potem jak ciulus golego siura będziesz wysyłać na wykopie
Eh
  • Odpowiedz
@Darkejas no tak, spróbować, ale nie chore dawki niepewny narkotyk w pompie, który można i tak oral brać
A potem płacz, bo jakaś infekcja xD
Rozumiem leki, helupe czy coś co jest po prostu do podania w kabel, ale miejcie wy chociaż troszkę rozumku, troszkę, tak tyci
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: nie no dobra zarciciki to byłyakurat widziałem ludzi co walneli po kablu 400mg mdma no debile niektore substancje tak jak piszesz dokładnie albo oral albo sniff albo iv
  • Odpowiedz
@Darkejas: Przypomniała mi się taka perełka z hyperreal. Jak ktoś opisywał historię swoich kumpli, którzy go okradli i przećpali się jego towarem. Chłopaki myślały że proch w samarze którą ukradli to feta, nie zastanawiając się zrobili typową ścieżkę po ponad 100mg. Niestety było to 2cb i po chwili chłopaków już nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@CacyIsBack: Dobrze że się nie przekręciłeś xD
W sumie z psychodelików to tylko 2cb jeszcze mógłbym raz spróbować, faza jest stała nie tak zmienna jak przy kwasie i w żadnym razie nie mentalna po moim doświadczeniu. Tylko fajne towarzystwo i jakieś spokojne lokum bym potrzebował, bo ostatnio było tak śmiesznie że po podłodze ze śmiechu cały zaśliniony się czołgałem xD
  • Odpowiedz