Wpis z mikrobloga

Mam problem z mikrofonem przypinanym do słuchawek HyperX Cloud. Mianowicie po formacie komputera nie jest wykrywany przez system. Płyta główna to msi h110m pro-vd, natomiast karta dźwiękowa to jakiś tam realtek zintegrowany. Co ciekawe w czasie wpinania lub wypinania mikrofonu zielony pasek po prawej stronie załączonego screena reaguje na dźwięk samego odpinania. Słuchawki działają dobrze, wysłałem na gwarancję razem z mikrofonem i nie stwierdzili żadnych usterek, zresztą to zbyt podejrzane że zaraz po formacie się #!$%@?ło. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc albo chociaż jakieś wskazówki.
#komputery #pc #pcmasterrace #problem
Kutalongest - Mam problem z mikrofonem przypinanym do słuchawek HyperX Cloud. Mianowi...

źródło: comment_2t6suXRIMq1VJVFMGwYs0x3HTWCJo3rN.jpg

Pobierz
  • 10
Mianowicie po formacie komputera nie jest wykrywany przez system.


@Kutalongest: Napisałeś że nie wykrywa, ale jednak masz tą pozycję i zielony pasek też reaguje. Może masz po prostu coś wyciszone w ustawieniach? Posprawdzaj różne przełączniki...
@su1ik: No niestety nic z tego, długo już szukam rozwiązania tego problemu, jakby komputer mnie trollował. Sprawdzę później na innym komputerze, podejrzewam że zadziała ale co z tego skoro na moim nadal z niewiadomego powodu po prostu komputer nic nie słyszy