Wpis z mikrobloga

Ten mini tryb tower defence taki fajny... dwa baniaczki paliwa, dwie bitwy, 24 godziny czekania. Jak się wam trafi miejska mapa i najazd panter, macie gwarantowany wpiredol.


Do wygrania dosyłacz i stabilizacja za obligacje.

Aha, kanistry można kupić, a level swojej dywizji podkręcić boosterami, więc WCALE NIE P2W, ANI TROCHĘ.
Niech się walą na ryj, wargeje.

#wot #worldoftanks

Po dwóch bitwach:
źródło: comment_8o9KxJgDY28SZJX1Midug60VCelXvwMD.jpg
  • 12
@teh_m: niektórzy już kupili i śmigają sobie hellcatami i m4, a co do Panter to racja jak nie masz wyższych lvl to nic im raczej nie zrobisz, Tigery to pikuś wolne kloce i tylko 3 sztuki. Mnie osobiście najbardziej denerwuje lemingtrain luchsów,puszczą sie w 6 jedną stroną i pozamiatane
@teh_m: Xd zagralem sobie dwie bitwy i cos mi przycisk "bitwa" nie dzialal, skumalem dopiero po chwili ze wprowadzili system staminy jak w jakiejs grze na androida XDDDD #!$%@? wg

Wgl mozna zdobyc te ulepszenia bez kupowania kanistrów?
to po coś są bombardowania które robią spustoszenie


@xefreniks231: Szkoda, że twój team to debile, którzy korzystają z nich jak na Linii Frontu. Przypomnijmy:

{REZERWA AKTYWNA!}

{klik na mapce na jakiegoś pojedynczego kampera}

- Seba_2IQ rozpoczął ostrzał

- ScottProKiller rozpoczął ostrzał

- Samir_TR rozpoczął ostrzał

- ROMMEL_DESERT_FOX rozpoczął ostrzał

- EmmaWatsonsPanties rozpoczął ostrzał

- Matijas17 rozpoczął ostrzał

- Joe2219 rozpoczął ostrzał

Slightly_Bored został zniszczony ostrzałem ROMMEL_DESERT_FOX

- I_SMELL_YOUR_FARTS rozpoczął ostrzał

-
@teh_m: Najpierw warto doczytać. Kanistry zdobywa się za bitwy randomowe również, nic nie trzeba kupować. A tryb, tak jak każdy inny tryb z z kooperacją... lepiej nie grać z randomami. W normalnym plutonie nie ma problemu z Panterami.
@vdr: Najpierw warto pomyśleć. Ja nie chcę grać randomów. Chciałem zagrać ten tryb, bo sprzęt za obligacje piechotą nie chodzi, ale jeżeli mam grać pół-na-pół gównorandom - gównotryb, to wolę zagrać w coś innego, co niniejszym czynię XD

#!$%@?ę Wargaming i ich politykę. Ta gra w tym momencie przypomina clicker na komórki, a nie czołgową strzelaninę.
źródło: comment_ZBlF8h4u83lH0gm5Pa230XE14XilgJno.jpg