Wpis z mikrobloga

Pisowski troll @M1r14mSh4d3 założył tag #codziennyfakenewsneuropa gdzie wrzuca fejki (w swojej ocenie, przeważnie jest to mocno naciągane), wpisy pojawiają się raz-dwa na dwa tygodnie (co przy niemal codziennym wrzucaniu prawackich fejków na główną byłoby naprawdę przyzwoitym wynikiem, nawet gdyby zaliczyć do fejków te mocno naciągane rzeczy wrzucane przez trola) a pod #neuropa podciąga każdego, kto się z nią nie zgadza xDDD

Czasem się zastanawiam, czy ten trol to nie jest wysłannik Sorosa, żeby skompromitować #4konserwy xD
Aha, taguję #polityka bo jeszcze modkowi moneta upadnie nie tą stroną co trzeba.
  • 44
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Lipathor: przede wszystkim to konto po jakimś banie, uspione na kilka miesięcy czy tam lat, poczekajmy do pierwszego błędu aż w końcu moderacja ustali czyje to multi
  • Odpowiedz
@steemm: ja to się dziwię, że za tyle wrzuconych fejków nie ma jeszcze platyny. Może to prywatne konto kogoś, kto prowadzi opłacane profile typu tvpis i jest pod ochroną mode.
  • Odpowiedz
@Lipathor: @Tamerlan: @steemm:

Mnie bawi, że ten troll jest tak głupi, że ogranicza sobie zasięgi.

Przez to, że wywalił mnóstwo osób na czarną (ja tam jestem od dawna xD) to zdobywa raptem po kilka lajków - jego wpisy wyświetla bardzo mała ilość osób.

On nawet nie wykonuje dobrze swojego zadania - siania proapgandy. Wyjątkowo głupia jednostka, pozbawiona rozumu i godności.
  • Odpowiedz
@Lipathor:
Z toba wiele razy się nie zgadzałem, ale nie blokujesz i chociaż jesteś w innym punkcie odniesienia i masz Spinelliego w avku generalnie jesteś spoko.

tak? kto np?

Nie pamiętam. Trafiłem tak u innych po jednym zdaniu. Wielu ludzi tak nie robi, a aktywni rzadko, dlatego wypadają mi z pamięci. Z 4kosnerwy były też inne, ale z wszystkich userów wypoku mam w głowie tylko Miriam, ale to jest tuba propagandowa
  • Odpowiedz