Wpis z mikrobloga

Pisowski troll @M1r14mSh4d3 założył tag #codziennyfakenewsneuropa gdzie wrzuca fejki (w swojej ocenie, przeważnie jest to mocno naciągane), wpisy pojawiają się raz-dwa na dwa tygodnie (co przy niemal codziennym wrzucaniu prawackich fejków na główną byłoby naprawdę przyzwoitym wynikiem, nawet gdyby zaliczyć do fejków te mocno naciągane rzeczy wrzucane przez trola) a pod #neuropa podciąga każdego, kto się z nią nie zgadza xDDD

Czasem się zastanawiam, czy ten trol to nie jest wysłannik Sorosa, żeby skompromitować #4konserwy xD
Aha, taguję #polityka bo jeszcze modkowi moneta upadnie nie tą stroną co trzeba.
  • 44
@Lipathor:
Z toba wiele razy się nie zgadzałem, ale nie blokujesz i chociaż jesteś w innym punkcie odniesienia i masz Spinelliego w avku generalnie jesteś spoko.

tak? kto np?

Nie pamiętam. Trafiłem tak u innych po jednym zdaniu. Wielu ludzi tak nie robi, a aktywni rzadko, dlatego wypadają mi z pamięci. Z 4kosnerwy były też inne, ale z wszystkich userów wypoku mam w głowie tylko Miriam, ale to jest tuba propagandowa