Wpis z mikrobloga

Nudzi mi się, więc wstawiam zdjęcie mojej kolekcji pluszowych pand(). Z tej okazji, nakłaniam wszystkich do przytulenia każdego misia, który zwykle leży niepotrzebny gdzieś w kącie ()

#misie #chwalesie #teddybear #swieto #pandy #tulimy #tulzwykopem #swieta #panda #niedzwiedzie #pluszowemisie #gownowpis
Riannon - Nudzi mi się, więc wstawiam zdjęcie mojej kolekcji pluszowych pand(。◕‿‿◕。)....

źródło: comment_AN0I3TlGJ9bgXcpa0YiiiS2kBfpHbDXW.jpg

Pobierz
  • 14
@waciak zgadles XD I milion pand wokół, uważam to za urocze. I tak samo propsuje każdego fiata pandę, jak ma w środku pandę...

@ukaszeq jaki słodziak () przytuliles chociaż!?

@Myszoskocznia jaralam się pandami zanim u nervariena to było modne :/

@Pangia cudowne są! Liczę, że zasłużyły na przytulasa (ʘʘ)

@mwss akurat ta piosenka jest słaba :/ aczkolwiek moje pandzioszki już słyszały
@Pangia Twoje misie są tak wspaniałe że aż chciałabym je wszystkie utulić (ʘʘ) trzymaj je i tul jak najdłużej, bo są naprawdę fajne i nie można ich zaniedbać! ()
@Riannon: nienawidze pand przez moją byłą, ona absurdalnie jarała się tymi #!$%@? miśkami, już wtedy mi to obrzydziła a po zerwaniu (w bardzo nieprzyjaznych okolicznościach) przez jakieś dziwne zakotwiczenie w mózgu te puszyste #!$%@? zaczęły wywoływać we mnie taką niechęć że jakbym dostał wszystkie pandy świata na wyciągnięcie ręki to bym #!$%@?ł

szanuję Twoje hobby mirabelko ale tak czy inaczej TFU na te pluszowe dziwki